А1 Македонија (VIP)

Член од
6 февруари 2019
Мислења
56
Поени од реакции
25
Колку време треба да се испроцесира уплата преку апликацијава? Платив сметка и ми стигна од банка известување, ама на апликацијата уште не е евидентирано.
 
Член од
11 јули 2014
Мислења
960
Поени од реакции
252
Одма. Мене ми се трга долгот од апликацијата уште одма ко ќе уплатам.
 
Член од
30 јуни 2015
Мислења
80
Поени од реакции
22
Колку време треба да се испроцесира уплата преку апликацијава? Платив сметка и ми стигна од банка известување, ама на апликацијата уште не е евидентирано.
24 часа.
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
2.711
Поени од реакции
2.059
Дали знаете колкав попуст за телефон се добива при обнова на договор што е со тарифа од 555 денари месечно?
 
Член од
22 јануари 2020
Мислења
5
Поени од реакции
1
Дали сте задоволни од интернетот на А1? Не мислам на мобилниот интернет.
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.615
Поени од реакции
361
Дали знаете колкав попуст за телефон се добива при обнова на договор што е со тарифа од 555 денари месечно?
Речиси никаков попуст, А1 се најслаби во давање бонуси за нови телефони. Претплатник сум 10 години само 2 пати имам земано телефон од кај нив.
На оваа претплата примети кога ќе гледаш цени на телефони, разликата од нов претплатник и продолжување на договор може да биде 500 денара.
 
На врв Bottom