Ајде да ми помогнете во врска со запросување на девојката.. САКАМ ДА БИДЕ НЕШТО ЈАКО.

Член од
4 јануари 2013
Мислења
13
Поени од реакции
12
Ајде да се собереме сите на оваа тема машки , женски... сакам помош од ваша страна.. Пред се сакам да ви кажам дека со темата која претходно ја отворив бев, се залјубивме и веке сме во врска девојката моја е Македонка но живее во Германија.. решив да ја изненадам со нешто добро и ми текна на онаа доколку се сеќавате со сликите ''sahsa volimte'' што имаше од цел свет.. сакам да го направам истото но со пријатели од Мк и од Балканот.. дали би ми помогнале во врска со тоа... marry mee :vozbud::cuc: сите кој што сакаат да ми помогнат ќе им објаснам за повеќе информации.. или доколку вие имате некој интересен предлог дајте предложетего ;)


ВЕ МОЛАМ НА СИТЕ НА КОЈ ИМ ДО ЗАБАВА (ШЕГА) НЕКА ЈА ИЗБЕГНУВААТ ОВАА ТЕМА ДА НЕ ГУБАМ ВРЕМЕ СО ЧИТАЊЕ ГЛУПИ ПРЕТПОСТАВКИ... ДОКОЛКУ ИМАТЕ ДА КАЖЕТЕ НЕШТО И ДА ПОМОГНЕТЕ ПОМОГНЕТЕ.. НЕСАКАМ НИЧИВИ НАВРЕДЛИВИ КОМЕНТАРИ ... ФАЛАА СЕ НАДЕВАМ ДЕКА ЌЕ ГО ПОЧИТУВАТЕ ТОА.!
 
Член од
7 април 2012
Мислења
954
Поени од реакции
703
Прави се мртов и кажи на сите пријатели што е работата и нека плачат, нека глумат малку.... нека дојде и поп... биди у ковчег...кога ќе дознае и кога ќе дојде таа ќе почне да плаче над тебе, да си куби косата (секако ќе бидеш намачкан убавоо да изгледаш како вистински мртовец) и ти во тој момент ќе отвориш очите и ќе и подадеш прстенот...тоа ќе уаууу...па па па :pos:
 
Член од
3 јули 2010
Мислења
1.223
Поени од реакции
1.862
Поголема ексцентричност при запросување не е правопропорционална со “големината“ на љубовта.

Just sayin' за тебе и сите наредни што планираат да отворат ваква тема.
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.890
Поени од реакции
2.481
пред десетина дена прв пат сте се сретнале во животот, а ти веќе кроиш планови да ја запросиш.....очигледно е дека ти се иде во германија :D а за девојката мање више.....

п.с. ова важи ако си во мкд
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
596
Поени од реакции
99
^^^КОлку години имаш??? Ставрно пред 10 дена сте се запознале?:pos:
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.433
Поени од реакции
9.670
Напрај и` дете и сака неќи ќе те земи, немора да се мачиш да ја запросваш.
 
Ч

Чај

Гостин
Зошто писма од цел свет со Marry me? Глупав можеш да испаднеш и на многу други начини.Кајгана изобилува со примери,од јутуб,фејсбук,твитер.Само побарај.

Стварно ако ти е до женачка, најреално,најискрено еве го советот:
-Купи прстен
-Прашај ја дали сака да го помине животот во бришење прашина,готвење,да ти ги пере гаќите и да ги шири нозете кога ќе ти се присака.
Ако одговорот е да,стисни ми лајк.Ако одговорот е не,можам да ти посредам за жена од албанија.100 % да,од прва вечер гарантирано.
 
Член од
9 март 2013
Мислења
1.313
Поени од реакции
579
Опа некој сака да рипне во тавче!
Батали ги морониве што се зезаат со тебе само не заборавај да се снимаш да те има на мотика за сеир ако попиеш корпа.
СО среќа:)
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.879
Plachi druze PLACHI , ako ima i malku majchinski instinkt ke kazhe DA !
Ama shto znaesh kakvi kuchki se , usvari sho pederchinja ste moze i da ti se iznasmee u faca i da si otide :D
Ne se proseravaj kratko jasno i ednostavno.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.438
на зградата спроти локалот кај што работи, напрскај *име* SAGEN JA! со спреј
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
24.817
Поени од реакции
39.897
Носи ја во Венеција и таму на гондолите ја запроси ако те одбие фрли ја во водата.;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom