Ајде да изброиме до 100 000 :)

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од Hip.Hop_MKD, 26 септември 2011.

?

Дали ќе успееме?

Анкетата е затворена 26 септември 2012.
 1. Да!

  101 гласови
  43,7%
 2. НЕ!

  63 гласови
  27,3%
 3. НЕ ЗНАМ / НЕ МЕ ИНТЕРЕСИТА!

  67 гласови
  29,0%
 1. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Гостин

  Уште една форумска игра, мислиш дека звучи преамбициозно, јас мислам дека не .... :) Епа народе почнуваме....​
  [​IMG]
   
  На dame legenda и Лајто им се допаѓа ова.
 2. BrunoFresh

  BrunoFresh Гостин

 3. WildChild

  WildChild Гостин

  [​IMG]
   
  На Nerazzurri3 и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 4. Zaphod Beeblebrox

  Zaphod Beeblebrox Поранешен покул Божино

  Член од:
  7 јуни 2008
  Мислења:
  16.547
  Допаѓања:
  20.950
  100.000.
   
  dragonsky, Daedalus, Seniorita и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Out of Order

  Out of Order

  Член од:
  31 мај 2011
  Мислења:
  1.424
  Допаѓања:
  786
  [​IMG]
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 6. DracevoTheCity

  DracevoTheCity Чиста Македонија !

  Член од:
  7 ноември 2008
  Мислења:
  8.335
  Допаѓања:
  8.656
  ^ Gotovo. Kluc na temava <3
   
 7. RedStarFan

  RedStarFan

  Член од:
  12 декември 2010
  Мислења:
  4.342
  Допаѓања:
  3.748
  [​IMG]
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Пропалица

  Пропалица Мртов/а

  Член од:
  25 јуни 2011
  Мислења:
  2.867
  Допаѓања:
  1.404
  Незнам да бројам до 100 учителката во забавиште не ме научи.
   
 9. Сколовранец

  Сколовранец

  Член од:
  13 март 2011
  Мислења:
  2.231
  Допаѓања:
  1.921
  100 000!

  WE MADE IT!! OMG oMG OMG skodjasoidjasoidjaios

  vozbudaaaa :vozbud:

  [​IMG]
   
 10. Пропалица

  Пропалица Мртов/а

  Член од:
  25 јуни 2011
  Мислења:
  2.867
  Допаѓања:
  1.404
  [​IMG]
   
  На The Wild Boy му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Гостин

  [​IMG]

  --- надополнето: Sep 26, 2011 7:25 AM ---
  толку ти бил капацитетот....
  --- надополнето: Sep 26, 2011 7:26 AM ---
  браво сега точак да ти купам?
   
  На Ali G му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Беркут

  Беркут независен експерт

  Член од:
  12 април 2010
  Мислења:
  9.631
  Допаѓања:
  14.178
 13. Jonson

  Jonson

  Член од:
  13 август 2008
  Мислења:
  814
  Допаѓања:
  100
 14. scary

  scary

  Член од:
  11 ноември 2009
  Мислења:
  2.776
  Допаѓања:
  2.580
 15. TheSkyOwner

  TheSkyOwner

  Член од:
  9 март 2010
  Мислења:
  356
  Допаѓања:
  361

Сподели преку: