Асоциација

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од aleknamajkot, 28 март 2010.

 1. aleknamajkot

  aleknamajkot Gospodin

  Член од:
  27 март 2010
  Мислења:
  13
  Допаѓања:
  2
  Вака пример јас кажувам еден збор и вие треба да ја погодите асоциацијата на што мислам , коа ке погодите треба да кажете нова !

  Збор: Т-Мобиле
   
  На shutrak му/ѝ се допаѓа ова.
 2. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  18.621
  Допаѓања:
  12.745
  ,,,nenasitni za pari,,,,

  ,,, patarina,,,
   
  На Sungerot Bob му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.900
  Допаѓања:
  36.431
  И тие ненаситни за пари..... ја поскапеа:unsure::P
   
  На shutrak му/ѝ се допаѓа ова.
 4. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  18.621
  Допаѓања:
  12.745
  ,,,ama poeftini parnoto,,,,:icon_mrgr:
   
  На Sungerot Bob му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.900
  Допаѓања:
  36.431
  и тоа одкога јас го исклучив:pos:

  Нааркоманот:sick:
   
  На shutrak му/ѝ се допаѓа ова.
 6. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  18.621
  Допаѓања:
  12.745
  ,,eksplodirana bomba,,,:D,,:icon_mrgr:,,
   
  На Sungerot Bob му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.900
  Допаѓања:
  36.431
  Војна:(

  Кеш:)
   
  На shutrak му/ѝ се допаѓа ова.
 8. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  18.621
  Допаѓања:
  12.745
  ,,bankomat,,,

  ,,,treva,,,
   
  На Sungerot Bob му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.900
  Допаѓања:
  36.431
  онаа за во двор што е:)

  Пачавра:ROFLMAO:
   
  На shutrak му/ѝ се допаѓа ова.
 10. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  18.621
  Допаѓања:
  12.745
  ,,,filharmonija,,,:ROFLMAO:,,,

  ,,,ekran,,
   
  На Sungerot Bob му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.900
  Допаѓања:
  36.431
  LG:)

  Форум:)
   
  На shutrak му/ѝ се допаѓа ова.
 12. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  18.621
  Допаѓања:
  12.745
  ,,,slabo igraĉi,,,
   
  На Sungerot Bob му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.900
  Допаѓања:
  36.431
  темава:D

  Модератор:)
   
  На shutrak му/ѝ се допаѓа ова.
 14. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  18.621
  Допаѓања:
  12.745
  ,,,so gospod napred,,,:),,,

  ,,,padobranec,,,:icon_mrgr:,,,
   
  На Sungerot Bob му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.900
  Допаѓања:
  36.431
  пат околу светот:)

  Силикони:)
   
  На shutrak му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: