Апсурдни модни трендови

Член од
7 септември 2016
Мислења
13.156
Поени од реакции
21.766
аууууу имаше еден период кога сите ги тегнеа тангите над фармерките. Лошо....многу лошо
...па сега не се тегнат тангите, фармерките се спуштаат прениско.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom