Апокалипса

Insomniac

Evil Macedonian
Член од
27 мај 2007
Мислења
1.799
Поени од реакции
27
Има три причини поради кои светот пропаѓа, ајде да видам кои. :baeh:
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
129
Рак, војна, сонце
 

Сапун

. . .
Член од
10 јули 2007
Мислења
1.642
Поени од реакции
4
hm..da vidime poradi mene poradi tebe i poradi komsijata
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.075
Има три причини поради кои светот пропаѓа, ајде да видам кои. :baeh:
Единствена работа поради која пропаѓа светот е глупавоста на човекот
 

FrEaKy GiRL

...FaLLeN AnGeL...
Член од
20 јули 2007
Мислења
623
Поени од реакции
28
Од глупи политичари од што друго може???
 

izrod

United brotherhood of chicken nuts
Член од
21 јули 2007
Мислења
336
Поени од реакции
4
сите нешто правиме а после размислуваме за грешките а треба обратно
 

Insomniac

Evil Macedonian
Член од
27 мај 2007
Мислења
1.799
Поени од реакции
27
ај да ви ја кажам првата: најдобриот рапер е белец
 

JuveFan

Џабарлак
Член од
11 мај 2006
Мислења
918
Поени од реакции
7
ај да ви ја кажам првата: најдобриот рапер е белец
Боооооо вистина??? Се гледа дека нема што да правеш и ајде ќе правиме теми. Насловот е многу добар, а темата си ја направил шит. Одма клуч
 

Insomniac

Evil Macedonian
Член од
27 мај 2007
Мислења
1.799
Поени од реакции
27
Боооооо вистина??? Се гледа дека нема што да правеш и ајде ќе правиме теми. Насловот е многу добар, а темата си ја направил шит. Одма клуч
па ако видеше добро ова е хумор. ако мислев поинаку немаше овде да ја постирам темата :tapp:
 

Narkos

...::enter my mind::...
Член од
12 април 2007
Мислења
677
Поени од реакции
5
vtorata: sampion vo golf e crnec

da ne ja unistuvam zabavata,ne ja kazuvam tretata
 

Smasher

Професионален молер
Член од
27 јуни 2007
Мислења
811
Поени од реакции
9
Ако светот пропадне тоа би било од човечкото нерзабирање на животот. Тоа е само од човечката гледна точка, за тоа што човекот го нарекува свет (биосферата која што ја населува). Во универзумот постоењето на човекот како вид воопшто не е некој нај нај битен фактор. Пак ќе си течат настаните пак ќе има живот на други планети. Се е релативно.
 

spidio

SOBEDEBEL
Член од
18 јуни 2007
Мислења
200
Поени од реакции
2
sampion vo ping-pong e japonec?!? :P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom