Апел за помош за Сандра Ангеловска

Ejebajgasad!!!

Фукара
Член од
4 септември 2017
Мислења
619
Поени од реакции
1.113
Ставај тел:бр: за донација повеќе шанса да се собере
Не најдов информација дека се отворени телефонски броеви за донирање. Ако најдеш некаде слободно пиши ги тука.
 
На врв Bottom