Апел за дарување крв за Славчо

Член од
22 април 2017
Мислења
2
Поени од реакции
1
Се работи за човек болен од Covid-19, хоспитализиран во Жан Митрев на респиратор и во лоша здраствена состојба. Потребна е крв Б+ од некој кој веќе има прележано Covid-19.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom