Антипатични актери и актерки

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.133
Поени од реакции
18.131
Анѓа Џоли, Ештон Качер ,Том Круз ,Вуди Ален ,Вил Смит ,Ева Лонгорија ,типот од Твајлајт
Aма топ 5 ми се овие 4 + Џоли
Мики Рурк (во последно време со новиов имиџ)

Бен Кингсли

Кристофер Вокен


и МЕККОЛИ КАЛКИН :sick:!
 
Член од
13 август 2010
Мислења
956
Поени од реакции
1.099
Џенифер Анистон - многу ме нервира женава, никогаш не ми била ниту симпатична, ниту пак нешто посебно занимлива. Единствена светла точка и се френдс.
На неа се сетив моментално, има и други ама тие нареден пат.
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.109

Boce Makedonco

Madridista
Член од
2 март 2009
Мислења
66
Поени од реакции
34
Мел Гибсон,Колин Фарел,Ештон Качер,И НА ВРВОТ НА АКТЕРИШТАТА НАДАЛЕКУ ПОЗНАТИОТ ЧАК НОРИС,едноставно кога го гледам него добивам чир на желудник,а да ќе го заборавев и Мајкл Дудиков,типов е ултра,мега,гига ГЛУПАВ.
А од женските никако не можам да ги сварам сите четири од сексот и градот,Кортни Кокс дефинитивно една од нај,нај,нај лошите што некогаш излегле на екран и фамозните Џулиа Робертс,Меган Фокс(убава ама тапа за глумење)и Рис Витерспун.
Има уште ама во некоја друга прилика.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Адам Сендлер. Ме нервира со тоа што е флегма а во принцип ме нервираат такви флегматични и спори луѓе што се движат со два на саат. Како полузаспан да ми е човеков :)
Од женските, не се разликувам многу од другите со изборот - Џенифер Анистон. Пискало:), само во Френдс беше добра.
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Адам Сендлер. Ме нервира со тоа што е флегма а во принцип ме нервираат такви флегматични и спори луѓе што се движат со два на саат. Како полузаспан да ми е човеков :)
Од женските, не се разликувам многу од другите со изборот - Џенифер Анистон. Пискало:), само во Френдс беше добра.
Ко јас да сум го пишувала постов :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom