Анкетно прашање: готвење на плин или струја?

Дискусија во форумот 'Дом и семејство' започната од Muki-20, 6 ноември 2013.

?

Готвите на плин или струја?

 1. Готвам на плин

  52,3%
 2. Готвам на струја

  47,7%
 1. аллександар

  аллександар Вечно ненаспан

  Член од:
  5 мај 2006
  Мислења:
  7.225
  Допаѓања:
  2.303
  го имаме на работа ова... индукциско е многу практична работа ич да не му ја мислиш одма купувај го!
   
 2. SunnyGirl

  SunnyGirl

  Член од:
  4 јуни 2014
  Мислења:
  51
  Допаѓања:
  12
  Исто вакво имате? Ило друга марка? Ако е истово скроз, одма идам да го купам :)
   
 3. аллександар

  аллександар Вечно ненаспан

  Член од:
  5 мај 2006
  Мислења:
  7.225
  Допаѓања:
  2.303
  Mislam isto deka e
   
  На SunnyGirl му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: