Андроид Забавни Апликации и Игри

Член од
28 декември 2008
Мислења
1.356
Поени од реакции
184
Интересна игра која е како алтернативна реалност, се игра онлајн и е доста добра само треба да ви одобрат,пошто играта е во затворена бета сеуште.
Тука пишете меил за да ви одобрат http://www.ingress.com/

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nianticproject.ingress
можеш да ми пратиш ти инвитација, пошто чекам веќе 1 недела не ми праќаат официјалниве. ако моеш, кажи, ќе ти дадам меил, фала
 
Член од
29 јануари 2012
Мислења
2.129
Поени од реакции
3.685
Брат ми го симнал ова се исплашив прееска кога бев у веце наеднаш нешто ми писка си викам што е воа неам ништо уклучено јас оно да ти било овоа гладно ... :)
 

RedStar

PC GAMER
Член од
4 октомври 2009
Мислења
231
Поени од реакции
50
Постои ли барем една исправна апликација за андроид за симнување видео од You tube...??? Ниедна не работи, а порано работеа... Дали постои некоја забрана или е нешто друго во прашање...? Знае некој...???
 
Член од
9 април 2011
Мислења
810
Поени од реакции
1.043
можеш да ми пратиш ти инвитација, пошто чекам веќе 1 недела не ми праќаат официјалниве. ако моеш, кажи, ќе ти дадам меил, фала
Неможам јас да ти пратам мора тие, плус не ја користам одамна
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.607
Поени од реакции
5.016
Кажете некоја солидна,интересна игра. :D Да не е голема само.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.424
The Predicktor :pos: ахаха кога ќе помислиш дека си видел се....
 
Член од
29 јануари 2012
Мислења
2.129
Поени од реакции
3.685
Vector

е многу добра особено за обожавателите на parkour!!! :)
 
Член од
20 јануари 2009
Мислења
621
Поени од реакции
481
PSB апликација за приватни пораки и повици. Функционира, така што, нема икона во менито и неможи да се создаде шорткат на почетен екран, а се пристапува преку dialer, значи се пиши лозинката (почетната е 1234, а потоа си се пиши сопствена) и се одбира копчето за звонење. Има опција да има/нема звук, да нема иконче за известување и откако ќе се реализира повик со контактот кој е ставен за приватни пораки, автоматски и листата со повици се преместува тука. Преку blackmart ја користам платената верзија, секако кракирана :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom