Андроид Забавни Апликации и Игри

Член од
3 октомври 2011
Мислења
67
Поени од реакции
11
Има некоја апликација кадешто ќе можат да се гледаат македонскиве телевизии? Само да не е MaxTV
MakTV само не знам дали ќе ја најдеш во Google play маркетот но можеш да ја најдеш на Aptoide.
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.540
Поени од реакции
2.592
има ли некој што работи подолго време со андроид тука, т.е. правење андроид апликации/игри со Andriod Studio?

Контактирајте ме во приватна порака, имам интересен предлог.
(ако има некоја друга тема конкретно за моето прашање, т.е. аndroid developers, слободно покажете ја )
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
1.962
Поени од реакции
1.237
Дајте некоја страница/форум каде има кракирани апликации за Андроид за симнување.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
андроид мултплеер игрици? :D[DOUBLEPOST=1443566299][/DOUBLEPOST]Ако добро разбрав, можам тука да побарам :)
 

Izr0d

Била сам дете...=)
Член од
9 мај 2008
Мислења
593
Поени од реакции
29
Ми треба андроид апликација во стил на letterboxd , да не е идмб .
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.868
Поени од реакции
7.554
Sleep Pillow: Sleep Sounds - апликација со разно разни звуци за спиење. Има звуци на природа, птици, автомобили, говор на луѓе, музика од бебешки музички играчки, звук на дожд, море.... па се до некој чудни звуци за кој не знам како можел тој што ја направил или уредува апликацијата да ги стави.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fitness22.sleeppillow

Ставаш слушалки во уши пушташ звук на птици или кој и да ве смирува најмногу се опушташ во кревет и полека тонеш во длабок сон :)
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.868
Поени од реакции
7.554
Simpler Contacts & Dialer - е апликација со која може вашиот именик со контакти да си го средите со мерак. На сите контакти преку фесјбук да им земате профилна фотка па така не ќе морате да ги фоткате со камерата и да ја преполнувате меморијата на телефонот зачувувајќи ги фотографиите.
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
210
Поени од реакции
146
Член од
8 јануари 2015
Мислења
150
Поени од реакции
43
Моја андроид апликација :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aleksandarvasilevski.myfitnesstrainer

планирно е и превод на мк и дост други работи ама се со време :).
Ако ви се свиѓа остајте и оценка да и направиме мала промоција

Поздрав
Браво!!!
Ако можеш додади и calisthenics workout ќе биде уште подобро
 

Kajgana Shop

На врв Bottom