Андреа Лекиќ

  • Креатор на темата Џонтра Волта
  • Време на започнување

Незапирливи 1903/87

Изгорен за Вардар
Член од
20 јули 2011
Мислења
3.484
Поени од реакции
9.909
Фин човек татко и на Андреа, баш има некоја таква фацичка добар дедо да ти биде, да му идеш со Андреа на прочка...
 
Последно уредено од модератор:
Член од
24 февруари 2014
Мислења
734
Поени од реакции
1.170
Мотајте до 2:25 веќе дур сме кај свирките. Да ве предупредам само тонот да го изгасите...

 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Sa dva boda iz dva meča sa Šveđankama, Srpkinje mogu da budu zadovoljne, pošto su i dalje u igri za plasman na kontinentalni šampionat. Najefikasnija u našem timu bila je kapitenka Andrea Lekić sa šest golova.



Тоа е тој класа играч кој формата ја темпира пред фајнл фор. Исто ко жена и Филип Лазаров. Двајцата по шест гола во ист ден.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Andrea dobila plaketu grada Prnjavora
Objavljeno: 01.04.2014.


Poseta delegacije iz Republike Srpske

Povodom Dana opštine Prnjavor, zamenik načelnika Božo Ivanović, dodelio je plaketu grada najboljoj rukometašici sveta i kapitenu reprezentacije Srbije, Andrei Lekić:



-„Velika čast i zadovoljstvo. Pozitivno sam iznenađena ovim gestom grada Prnjavora i Prnjavorčana. Moj otac Zoran je rođen u Prnjavoru , moji koreni su iz Republike Srpske, a koliko mi ovo priznanje znači, možete zaključiti i iz svojevrsnog presedana, odnosno toga što je ovo prvi put da se u mojoj kući nešto ovako dešava jer do sada ni jedna delegacija ni novinarska ekipa nisu bile ovde.“



- "Sve raspuste sam provodila kod bake i deke u Prnjavoru i svake godine sam tamo po nekoliko puta. Sa zadovoljstvom sam prihvatila poziv načelnika opštine Siniše Gatarića da za krsnu slavu opštine, Preobraženje Gospodnje, budem tamo gde se uvek prelepo osećam“.



Тоа се тие награди :icon_lol: Нека и дадат и нашиве за општина Карпош, што спијат ебате :D
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
лудово @Џонтра Волта на сликава на ФБ и пишал во слободно време сум шатор и оваа лајкнала :pos: :pos:
:pos: Да бе стварно ми лајкнала, не сум приметил т.е не ми стигнала нотификација а ни за ова што си ме тагнала. :cautious:

Ама битно е да се дружиме. :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Izazovi me pokreću

"I tako dan za danom, pred kockastim ekranom." Čuvena rečenica iz pesmice Branka Kockice koju smo svi kao deca obožavali. To ja pevam kada sednem ispred lap-topa i upustim se u deljenje misli sa vama :). Rekao bi čovek da svaki dan pišem nešto, kad’ ono - ništa nisam “ piskarala” još od decembra. :(

Mnogo toga se izdešavalo od tada, osvojena medalja u Beogradu, doček na balkonu Skupšine, priznanje za najbolju igračicu sveta, novi prelep doček od strane mojih saigračica iz Vardara, a zatim šest odigranih mečeva Lige šampiona i kvalifikacione utakmice reprezentacije sa Švedskom.



Zaista dani lete i još malo pa će iza mene ostati i prva sezona u dresu Vardara. Dok se to ne dogodi, čeka nas najlepša moguća završnica, a to je final four, koji se igra 3. i 4. maja u Budimpešti. Zato stalno pevam "AJDE AJDE AJDE VARDAREEE" :). Ko peva zlo ne misli :).



Kada se samo setim 17.jula i početka priprema, samih kvalifikacija za ulazak u Ligu šampiona i sada ostvarenog plasmana na završni turnir četiri najbolje ekipe Evrope... Zvuči fantastično. A i jeste fantastično.



Znam da sam mnogo puta rekla ono “korak po korak” . Strpljivo i sa verom u sebe i ljude oko sebe. Doslovno tako i jeste. Tako sam svaki svoj cilj i ostvarila. I uvek koračam ka novom cilju. Najlepše je kada imaš to nešto što te stalno “vuče” i tera da se stalno usavršavaš, napreduješ i nikada ne odustaješ. Izazovi me pokreću i to je lepota ovoga što radim. Volim da se dokazujem - sama sebi. I stalno težim da održim kontinuitet u svemu što radim.

Nego, idu nama praznici i tome se uvek posebno radujem! :)))) Želim vam da ih provedete u krugu ljudi koje volite i da vam osmeh ne silazi s lica! :) SRECAN USKRS! HRISTOS VOSKRESE

http://andrealekic.com/blog
 

Kajgana Shop

На врв Bottom