Американски фудбал - NFL лига

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.809
Поени од реакции
83.986
Се пензионираше Ели :(

Кантон баунд фор шр

Вака така.....може да се каже дека и подобра кариера имаше од Пејтон во некои аспекти
Автоматски споено мислење:

1579748752704.png
 
Последно уредено:
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.825
Поени од реакции
23.031
Се пензионираше Ели :(

Кантон баунд фор шр

Вака така.....може да се каже дека и подобра кариера имаше од Пејтон во некои аспекти

Уште една ваква глупост ќе те најдем и ќе те тепам :icon_mrgr:
Подобра кариера од Пејтон имал само еден играч, и тоа подобра кариера, а подобар играч од Пејтон немало нити ќе има ( можда Махоумс ако продужи со ова темпо)
 

Young Sinatra

Life's a marathon, not a sprint.
Член од
28 јануари 2020
Мислења
17
Поени од реакции
13
Добредојде на форумов!
Благодарам, добро ве најдов. Чест ми е да дискутирам со вас за НФЛ, и сами знаете колку е тешко низ МК да се најде човек за муабет на тема NFL
Take flight
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.809
Поени од реакции
83.986
Благодарам, добро ве најдов. Чест ми е да дискутирам со вас за НФЛ, и сами знаете колку е тешко низ МК да се најде човек за муабет на тема NFL
Take flight
Билив ит ор нат, се повеќе луѓе има што следат!

Порано двоцифрена беше бројката можда на НФЛ фанови, ама сега после преносите на СК има ептен луѓе што следат

П.С. Не е лесно да си Џетс фан, ама симпатична екипа ми се, имате потенцијал, особено ако Пејтриотс паднат, имаат шанса да изградат нешто во ваква дивизија
 

раднаскела

Wubba lubba dub duuuub
Член од
7 февруари 2011
Мислења
1.678
Поени од реакции
1.990
На мене не ми се верува дека такозваните експерти од НФЛ предвидуваат блоу аут победа за Чифс, прв пат после толку време ми е страв и чувствувам возбуденост у исто време, со Чикаго Булс до сега не сум, со Јунајтед одамна не сум исто така, дај да освоиме оваа година за Енди у пм веќе! Едвај чекам недела за да почне шоуто.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.809
Поени од реакции
83.986
На мене не ми се верува дека такозваните експерти од НФЛ предвидуваат блоу аут победа за Чифс, прв пат после толку време ми е страв и чувствувам возбуденост у исто време, со Чикаго Булс до сега не сум, со Јунајтед одамна не сум исто така, дај да освоиме оваа година за Енди у пм веќе! Едвај чекам недела за да почне шоуто.
Батали експертите, еве ти предвидувања пред почеток на сезонава :D

1580328563956.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom