Американски фудбал - NFL лига

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.292
Поени од реакции
7.258
Ламар не трчаше ко што треба. Одбраната на Рејвенс беше у Ерик Кантона филм влезена. Одбраната на Чифс направи два фамбла во критични моменти, и тоа е...
 

volare_g

Nediplomiran i nedokvakan
Член од
28 февруари 2014
Мислења
679
Поени од реакции
1.694
The begining is the end ....
Mi mirisa kako deka ke se desi ova za prv pat vo istorijata ....
Автоматски споено мислење:

 

Attachments

Член од
7 април 2015
Мислења
2.625
Поени од реакции
1.519
Го гледам овој Dan Campbell во прегаме интервју на Фокс и стварно се чини како најдобар другар со играчите, нема да ми биде криво ако влезат во СБ.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.292
Поени од реакции
7.258
A бре Детроит бре... на +17 се коцкаат на 4 даун.
После тоа на израмнет резултат пак се коцкаат на 4 даун.
Сами им ја дадоа победата на Сан Франциско.
Додуша и Пурди со своето трчање у клучни моменти ја поремети одбраната на Детроит.
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.821
Поени од реакции
22.984
Пенис пореметил Пардју прецененкото. Ах Ден бе денес ли мораше толку да заебеш.

И на тој Рејнолдс све да му ебем женско по дома
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.842
Поени од реакции
11.475
Пенис пореметил Пардју прецененкото. Ах Ден бе денес ли мораше толку да заебеш.

И на тој Рејнолдс све да му ебем женско по дома
Мислам дека сакав уште тогаш да ти реплицирам ама - не може Purdy да е преценет кога е буквално последен пик на драфт и заработува испод 1 милион по сезона? :D

Нејсе, би сакал 49ерс да победи вечер, убава приказна за Purdy e, а за Канзас ќе има уште прилики (веројатно).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom