Американски фудбал - NFL лига

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
39.961
Поени од реакции
78.405
А и ХП утнаа...каков трип текма еј
 
Член од
23 август 2010
Мислења
32.435
Поени од реакции
79.579
Хахахахаха блам проби овој од Канзас.

ЛОЛ ОВИЕ ПА СТАТИВА ПОГОДИЈА :pos: :vozbud:
Лудува текмава на стартот.
Автоматски споено мислење:

Види каков фаул направи дебилов, IQ во минус. :facepalm:
 
Последно уредено:

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.586
Поени од реакции
55.295
Чифс водат "лагано" и покрај тоа што имаа маффд пант и ретардиран UFC потег кој ги кошташе 1st down.

Џош Ален е прочитан денеска, ептен е лош, особено ова кога иде уназад 15 јарди при примање sack веќе му е заштитен знак... можда десети пат го прави сезонава...

Им одговара ова "играње у прва/втора брзина" на Канзас, мора да распали Ален у второ ако сакаат камбек Билс мафија..
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
12.016
Поени од реакции
15.891
Нема исклучување за Крис Џонс? :D

Не виде никој, а мислим дека не може да се прегледуе.
Е не сум сигурен дали може после утакмица да, биде казнет ама и да биде само парично ќе го казнат, ќе игра у СБ
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.103
Поени од реакции
10.862
Не виде никој, а мислим дека не може да се прегледуе.
Е не сум сигурен дали може после утакмица да, биде казнет ама и да биде само парично ќе го казнат, ќе игра у СБ
Да да, знам дека не може.

Па веројатно може да биде казнет ама нема да се деси пошто наративот ќе биде дека му се помага на Брејди. :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
39.961
Поени од реакции
78.405
Со оглед на тоа како започна ова...

....well, that was boring

Навивам за одбраната на Билс да го сјебе Махомс :zloo:
Автоматски споено мислење:



 
Последно уредено:

volare_g

Nediplomiran i nedokvakan
Член од
28 февруари 2014
Мислења
279
Поени од реакции
485
Со оглед на тоа како започна ова...

....well, that was boring

Навивам за одбраната на Билс да го сјебе Махомс :zloo:
Автоматски споено мислење:



Mislam deka Mahomes kw go servira najgolemiot/najdobriot payback na SB :) , ama pak TB e GOAT u moi oci , i ke ostane zosto Patrick ima dolg pat za odenje , iako sega za sega site kocki mu se poklipeni na detevo.
 
На врв Bottom