Американски фудбал - NFL лига

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.611
Поени од реакции
82.390
ХАХАХХААХАХХА ДАЛИ ОЗБИЛНО ОДАТ НА ФГ ХААХАХАХАХАХАХАХАХ
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
12.174
Поени од реакции
16.502
Што мислите дали Чикаго може да биде дестинација? Би прифатиле ли Детроит трејд од нив ако понудат најдобро? И дали би го „одбил“ Стафорд тој трејд со оглед на ривалството?

Нема теорија Детроит да прифати, можда некоја луда понуда од 3 пика од прва рунда, ама мислим дека ни самиот Стафорд не би прифатил
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.611
Поени од реакции
82.390
АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

:vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
13.705
Поени од реакции
10.749
Да бог да 100-0 да изгубат у Супербоул.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.611
Поени од реакции
82.390
Грихихихиихихин Бехехехеххеј Пехехехехеххекерс. Том Брејди слабиот според Марли Беличек.

ГОАТ!
ЗНАЕШ ДЕКА МАГИЈА СЕ ДЕШАВА КОГА МОЈОТ ЧОВЕК СТЕФАН ДОАЃА ТУКА ДА ПРОСЛАВИМО ЗАЈЕДНОО

WOOOOOOOOOOO


:vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom