Американски фудбал - NFL лига

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.611
Поени од реакции
82.393
Аааааааа ова може да биде пресвртница

А БЕ СЕ ФРЛА ЛИ ПАК ВАКВА ПОСЛЕ ПОСЛЕДНИОТ ОБИД ЊТФ

ЛЕЛЕ ЛЕФТВИЧ СВЕ ТИ ЕБАМ

НАДРЕАЛНО ЛОШ ТРЕНЕССКИ СКВАД ИМАМЕ ЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЛ
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.306
Поени од реакции
11.033
Еванс прво не фаќа чиста топка, сега ТБ малку го префрли и пак пресечена, пффф...
 
Член од
1 март 2010
Мислења
6.938
Поени од реакции
12.191
Дугачак драјв, тачдаун на секунда до крај и праќај го дома Томица ајдееее
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
16.649
Поени од реакции
13.704
И да имаше пант пак негде на 20 можеше да заврши, вака беше ризикот да има враќање
 

Kajgana Shop

На врв Bottom