Американски фудбал - NFL лига

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.543
Поени од реакции
82.225
Билс - Колтс 60 40
Белци - Бакс 30 70
Сејнтс - Берс 70 30
Сихокс - Ремс 60 40
Тајтнс - Рејвнс 55 45
Стилерс - Браунс 55 45
 
Член од
1 март 2010
Мислења
6.922
Поени од реакции
12.136
Тампа, Бафало, Сиетл, Сејнтс, Тенеси, сите 100%, северното дерби 50-50, на задња лопта.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.543
Поени од реакции
82.225
Дел од играчите во НФЛ веќе се во OFF-SEASON FORM!!!

Josh Jacobs, the Las Vegas Raiders Pro Bowl running back, was arrested on a DUI charge early Monday morning, hours after the team returned from a season-finale victory at the Denver Broncos. Jacobs, 22, was arrested after Las Vegas Metropolitan Police responded to a single-vehicle crash near the McCarran Airport Connector and East Sunset Road at approximately 4:42 a.m. Police suspected impairment and Jacobs was taken to a local hospital because of minor injuries from the crash. After treatment, he was transported to the Clark County Detention Center, where he was booked for DUI, according to the LVMP public information officer.

Ајде, се чека некој да го пријават за силување и домашно насилство, I love NFL off season :vozbud: :vozbud:
Откако играч на Рејдерс после мечот со Денвер влезе во оф-сезон форма..

Еве и играч на Денвер:

 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
16.639
Поени од реакции
13.673
Откако играч на Рејдерс после мечот со Денвер влезе во оф-сезон форма..

Еве и играч на Денвер:

Големи идиоти се, ама ја видовте ли типката? Само да ги имав нивните пари и слава, паметот секако им го немам
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.543
Поени од реакции
82.225
Големи идиоти се, ама ја видовте ли типката? Само да ги имав нивните пари и слава, паметот секако им го немам
Да де,. Парите, славата, ставот, посветеноста, телото, и уште пар други работи..и ја вака исто..ама тоа е... :D
Автоматски споено мислење:

А чек, оваа е типката?Мех :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.543
Поени од реакции
82.225
Ја го сфатив као "ја видовте ли типката, и ја да ги имав парите истово би го праел"

не сме се сфатиле :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.543
Поени од реакции
82.225
Кени Стилс потпишал за Билс

Бреј, сериозни се годинава изгледа
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
6.953
Поени од реакции
7.671
Ako ne osvoi Gronk i pak mu tekne da se penzionira


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
41.543
Поени од реакции
82.225
Автоматски споено мислење:

Не освои Лоренс


Автоматски споено мислење:

Ај да видиме кај ќе оди

За потсетување ова е топ 5 драфт пикови во моментов:

1. Џексонвил
2. Џетс
3. Мајами
4. Атланта
5. Синсинати

Сите освен Мајами бараат КБ :D

Дали Мајами догодина ќе има тим со Туа и Смит? :vozbud: :vozbud: :vozbud:
Автоматски споено мислење:

btw викам 'во моментов' дека може некој секогаш да трејда
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom