Американски фудбал - NFL лига

Член од
30 јануари 2008
Мислења
11.265
Поени од реакции
13.742
Oд кога трампав за Казнс се збудале, по 20 поени просек на текма ми има, ама па неможем да го играм пред Брис.
Па ако некој го сака бујрум
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
11.265
Поени од реакции
13.742
Дечки за тие што не разбрале, Казнс ми е за трејдање, не Дру Брис, посебно не за Теди Бриџвотер :icon_lol: можда би го трејдал Дру за WR1 или RB1
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.681
Поени од реакции
1.005
Oд кога трампав за Казнс се збудале, по 20 поени просек на текма ми има, ама па неможем да го играм пред Брис.
Па ако некој го сака бујрум
Да ти го вратам Џош Гордон и да биде како никогаш да не се случил трејдот?
 
Член од
22 јануари 2012
Мислења
587
Поени од реакции
338
Oд кога трампав за Казнс се збудале, по 20 поени просек на текма ми има, ама па неможем да го играм пред Брис.
Па ако некој го сака бујрум
Ako go sakas Sam Darnold i Daniel Jones za Brees hahahahaha koj maler sum so qb znaci bravo

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
11.265
Поени од реакции
13.742
Ako go sakas Sam Darnold i Daniel Jones za Brees hahahahaha koj maler sum so qb znaci bravo

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Понуди нешто за Казнс, ја од кој го земав супер е, мене не ми треба, не сум ваљда толку малет Бриз пак да ми се повреди
 
Член од
22 јануари 2012
Мислења
587
Поени од реакции
338
Понуди нешто за Казнс, ја од кој го земав супер е, мене не ми треба, не сум ваљда толку малет Бриз пак да ми се повреди
Ja vidov tvojata ponuda no kupp e top 3 wr momentalno na fantasy, toj i Gurley ako ne se 0-8 ke sum
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
11.265
Поени од реакции
13.742
Ja vidov tvojata ponuda no kupp e top 3 wr momentalno na fantasy, toj i Gurley ako ne se 0-8 ke sum

Иако беше long shot мислим дека беше солидна понуда. Кога ќе се врати Кукс ќе му паднат бројките на Куп
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
36.319
Поени од реакции
70.785
Капа долу Рејдерси, вака така солиден полу-ребилд си прават.

Дури можда и за Плејоф ќе се борат.
Автоматски споено мислење:

1573193860541.png
 
Последно уредено:

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
36.319
Поени од реакции
70.785
Ептен ме радува кога рандом екипи стигнуваат до плејоф.

Ете и пред пар години Билс Мафија стигнаа до Плејоф..ама ете, се надевам и оваа година ќе влезат.

Симпатична екипа е, ретко кој очекуваше да стигнат до плејоф, ако стигнат ќе биде успех.

Така да..и покрај тоа што можда ќе има 5-6 подобри екипи од нив..сепак они ќе си лапаат плејоф :D Па макар и да го јадат стапот уште у прва рунда :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
36.319
Поени од реакции
70.785
Ги урочив :(
Автоматски споено мислење:

Чифс со Пет изгубиле од Титанс? :O
 
На врв Bottom