Американски фудбал - NFL лига

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
35.785
Поени од реакции
70.009
Што ќе кажете за Оукленд? :D

Ме изненадија богами со партијава, очекував Денвер бољи да одиграат, а пред се... очекував Рејдерс полоши да се :D
 
Член од
20 август 2019
Мислења
12
Поени од реакции
21
Некој заинтересиран за Хулио? Имам доста рисивери а очајно ми фали РБ.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
35.785
Поени од реакции
70.009
Добро прво полувреме :cool:


Срање е тимов, 5 победи преку сила, ептен ептен ако се поклопат кокците можда и 6.

Ама ајде, ко да се гледа нешто од недела до недела не сме лоши :D

Каролина ме разочаруваат у првово
Автоматски споено мислење:

АЈДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
 
Последно уредено:
Член од
30 јануари 2008
Мислења
11.192
Поени од реакции
13.618
Супермехехехехехен
Автоматски споено мислење:

И мене ми фали добар РБ, па ако сакај некок ВР или некој пакет РБ и Кјуби за ВР и Брис
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
35.785
Поени од реакции
70.009
Преноси апдејтс (за првите три СК канали, вие богаташите не добивате услуга у постов кој ве врти :P )


Недела:

SK1 22:05 - Oakland v Kansas City

SK3 19:00 - Green Bay - Minnesota; 02:25 - Atlanta vs Philadelphia

Понеделник:

SK3 02:15 - NY Jets - Cleveland

Четврток:

SK1 02:20 - Jaguars v Tennessee

Следна Недела:

SK1 02:15 - Cleveland v LA Rams

SK3 19:00 - Kansas City v Baltimore; 22:25 Seattle v NO Saints
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
11.192
Поени од реакции
13.618
Лајонс-Чарџерс нема да даваат бе, мамицата вгазо
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
35.785
Поени од реакции
70.009
Ех, НФЛ Сандеј кога омилената екипа не ти игра не е така интересна :D
Се осеќам ко плејоф да е :icon_lol:
 
Член од
1 март 2010
Мислења
5.284
Поени од реакции
8.032
Па редно беше Роџерс да го гледаме во плејоф. Ме радува ептен како играат.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
35.785
Поени од реакции
70.009
Каква превара од играч е Казнс..

Ова е исто ко да градиш ФК околу Бензема.

Ок е...ама треба да си лудак да градиш екипа околу него и да го направиш меѓу најплатените на сите времиња :D
Автоматски споено мислење:

ПРЕ
ВА
РА
ОД
ИГ
РАЧ

1568571240149.png
Автоматски споено мислење:

Хаха big balls celebration, се надевам нема да го казнат за ова :(
 
Последно уредено:
На врв Bottom