Американски фудбал - NFL лига

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.021
Поени од реакции
52.177
За фантази (ре)пријавете учество, па да се договориме за датум и за концептот, можеме да ја прошириме лигата за уште 2 тима макс. :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
35.746
Поени од реакции
69.896
1566143474622.png

Иначе се пријавувам.

@ElNinho Претпостауввам ок си со тоа страна уназад што цитирав да ни биде распоредот за драфт оваа сезона?

Не ќе е лошо и да ги тагнеме сите од лани ако не ја читаат темава редовно.
 
Член од
20 август 2019
Мислења
12
Поени од реакции
20
Играм и јас (TripleG aka Garrison Bulldogs на фантази). Не можам да влезам во профилот на кајгана па морав нов да правам.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
35.746
Поени од реакции
69.896
За сите што жалат тоа што AAF пропадна, од 18:30 имате name and logo објавување на XFL

Автоматски споено мислење:

1566405590271.png

1566405569948.png
 
Последно уредено:
На врв Bottom