Американски фудбал - NFL лига

Дискусија во форумот 'Останати спортови' започната од Neno-WH, 24 септември 2008.

 1. Shashe

  Shashe

  Член од:
  31 октомври 2017
  Мислења:
  117
  Допаѓања:
  89

  :P
   
  На true blue и dragonsky им се допаѓа ова.
 2. BilboBaggins

  BilboBaggins

  Член од:
  1 март 2010
  Мислења:
  5.039
  Допаѓања:
  7.440
  Рејдерс наредна сезона ќе играат на стадионот на СФ Џајантс, па 2020 ќе одат во Вегас.
   
  На dragonsky му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Марли

  Марли Tci

  Член од:
  30 јануари 2008
  Мислења:
  10.724
  Допаѓања:
  12.626
  На Iceboy, ElNinho, dragonsky и уште 3 други им се допаѓа ова.
 4. true blue

  true blue

  Член од:
  21 мај 2008
  Мислења:
  8.903
  Допаѓања:
  9.442
  Сеа го гледаш ова? :D

  Една разлика само би се направила во рекламата после Суперболот. :icon_lol::icon_lol:
   
  На beneamata и Марли им се допаѓа ова.
 5. Марли

  Марли Tci

  Член од:
  30 јануари 2008
  Мислења:
  10.724
  Допаѓања:
  12.626

  Да, сега јеа гледам прв пут. И баш ради тоа ми текна дека е стара
   
 6. Shashe

  Shashe

  Член од:
  31 октомври 2017
  Мислења:
  117
  Допаѓања:
  89
  А бе пичој прати некој AAF?
   
 7. dragonsky

  dragonsky Hate leads to suffering

  Член од:
  25 декември 2010
  Мислења:
  34.540
  Допаѓања:
  67.318
  Карим (не Бензема) во Браунс

  Опааа
  Забавни ќе бидат Браунс догодина
   
  На BilboBaggins му/ѝ се допаѓа ова.
 8. BilboBaggins

  BilboBaggins

  Член од:
  1 март 2010
  Мислења:
  5.039
  Допаѓања:
  7.440
  Go Browns!
  --- Споено дупло мислење, 11 февруари 2019 ---
  Само хајлајтс засега :pos:
   
 9. Shashe

  Shashe

  Член од:
  31 октомври 2017
  Мислења:
  117
  Допаѓања:
  89
  Ник Чаб и Карим Хант

  uf9YNVm.png
   
  На ElNinho и dragonsky им се допаѓа ова.
 10. Zhan

  Zhan

  Член од:
  22 јануари 2012
  Мислења:
  530
  Допаѓања:
  277
  Богами Кливленд има добра офанзива за следнава сезона. Мислам да беше Бејкер прва опција од првата игра ќе играа барем плејоф

  Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
   
 11. true blue

  true blue

  Член од:
  21 мај 2008
  Мислења:
  8.903
  Допаѓања:
  9.442
  На dragonsky му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Shashe

  Shashe

  Член од:
  31 октомври 2017
  Мислења:
  117
  Допаѓања:
  89
  Негде прочитав дека ќе има суспензија од 6 до 8 утакмици ама незнам колку е релевантно :)
   
 13. Марли

  Марли Tci

  Член од:
  30 јануари 2008
  Мислења:
  10.724
  Допаѓања:
  12.626
  6 сигурно, Зеке доби толку без видео без ништо.

  Сега да им фрли пик од прва рунда Дорси на стилерс плус Џејми Колинс и да си го лапне и АБ
   
 14. TripleG

  TripleG

  Член од:
  25 мај 2016
  Мислења:
  383
  Допаѓања:
  540
   
  На Newton' му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Shashe

  Shashe

  Член од:
  31 октомври 2017
  Мислења:
  117
  Допаѓања:
  89
  30 години има Браун кога ќе почни сезоната 31 ќе има не вреди за пик од прва рунда па и +играч ич :D
   
  На Newton' му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: