Амбасадорот Василевски изгонет од Белград

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Него, кога ќе се најдеме да си поприкажеме и да си се изјадаме еден на друг за твојата мака?? Еве, може кај мене на гости, сакаш во Скопје? Иако мислам дека е поубаво да се најдеме во викендицата....во Лика....си најдов една убава куќа, никој не живееше во неа...па си ја присвоив...додуше имаше една стара баба, ама поле една клоца у дупе ми ги даде тапиите и фати вит виделија плачејќи дека сум користел српски тактики а не сум бил србин!


Ti se gordeesh sto si klocal stara BABA ...e JUNACHINO :tapp: Prav cistokrven Makedonec vikash ... :tv:

LP;li nisko mozesh da idesh me iznenaduvash ...aj sea kazuj drugi raboti sto si prael ... pofali si se Junachino
Pa koristev srpski taktiki....imase koj da ne uci 45 godini!

Zevs...bujrum




Jaka borba preku forum pa da ja branis... Idi na plostad,organiziraj neso, stani od stolot a ne tuka da lecis frustracii .... Za navredite, paaaa, ne se spustam na tvoe nivo taka da 2-ka si...:icon_eek:
Marko, poveli i za tebe...i ajde sega, odi legni si...a jas kako ja branam Makedonija, da ne te zabole tulenceto malecko sprsko!

 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
Sekoja sugestija bi bila izlisna, gleam deka si u extra-mood raspolozenje... Uzifkic... Ali svesti se deka zamaras po malce... Eve,ja sea go napustam ovoj podforum poso stvarno se umoriv od razmenuvanjeto "mislenja" so "administrator".....
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Добро де, ајде..преку 3 страни го “напушташ“ веќе, ајде чао
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
OK, Marko, leka nok





Poslednata e specijalno za Marko, Winston i Zevs!
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062




Ali niste u Cavoglava, niste na Kordun, a sad nikad i necete ni u Vucjaku, a ni u Knin!
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
Marko, poveli i za tebe...i ajde sega, odi legni si...a jas kako ja branam Makedonija, da ne te zabole tulenceto malecko sprsko!

I kako vikash ja branish ???

Eve mene ne me boli me interesira ... pisuvash kvazipoezija ??? pisuvash ... so pero ja branish ... abe more ... sea tuka lechish kompleksi za zed za mok...najgolemoto dostignuvanje ti e administratorska funkcija koja ja dobi zatoa sto si komsija so gazdata na forumot ... ajde junache kazuj kako ja branish ti Makedonija osven so forumski navredi i sirenje omraza , a ne si ni svesen kolku go blamirash Makedonskiot narod ... so svoeto dejanie :kesa:

Pokazuenje na sila be ... navredi navredi ...ima li tebe nekoj da te zauzda malce nesto si skrenal ne znam koji ti je moj ... i ova ke go izbrisesh i ke me baniras da ne ti pukne bruka al mene bas me briga ...

TI NE SI VO PRAVO

i sramota si za MAKEDONSKIOT NAROD i KULTURA a od intelektualec ti nemas ni I ... tepachu na babi :tv:

A sea ke dojde Bugarot da te tapsha id a ti dudla ...i ke stavi tvoi bljuvotini u potpis i kao toa e COOL , a site gledaat i nikoj nisto ne Vi moze oti na kraju kraeva site dudlate kaj ACID i MISTICEN ...happy family :tv:
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
Winston го знаеш ти Гарфилд...ама онака, да го знаеш? :)
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Кум Зеко и родбина му честитаат на Василевски
со песната
Среќан ти пут у неповрат желим,
и како бонус:
http://uk.youtube.com/watch?v=klAAtuIc5Sc
Ako, bre, slobodno...barem sega ke imate poveke rakija vo Srbija...onoj pijandurana cela Srbija vi ja ipi, zatoa go brkate, a ne za Kosovo!

Marko, poveli i za tebe...i ajde sega, odi legni si...a jas kako ja branam Makedonija, da ne te zabole tulenceto malecko sprsko!

I kako vikash ja branish ???

Eve mene ne me boli me interesira ... pisuvash kvazipoezija ??? pisuvash ... so pero ja branish ... abe more ... sea tuka lechish kompleksi za zed za mok...najgolemoto dostignuvanje ti e administratorska funkcija koja ja dobi zatoa sto si komsija so gazdata na forumot ... ajde junache kazuj kako ja branish ti Makedonija osven so forumski navredi i sirenje omraza , a ne si ni svesen kolku go blamirash Makedonskiot narod ... so svoeto dejanie :kesa:

Pokazuenje na sila be ... navredi navredi ...ima li tebe nekoj da te zauzda malce nesto si skrenal ne znam koji ti je moj ... i ova ke go izbrisesh i ke me baniras da ne ti pukne bruka al mene bas me briga ...

TI NE SI VO PRAVO

i sramota si za MAKEDONSKIOT NAROD i KULTURA a od intelektualec ti nemas ni I ... tepachu na babi :tv:

A sea ke dojde Bugarot da te tapsha id a ti dudla ...i ke stavi tvoi bljuvotini u potpis i kao toa e COOL , a site gledaat i nikoj nisto ne Vi moze oti na kraju kraeva site dudlate kaj ACID i MISTICEN ...happy family :tv:
Breeej, da ne sum ja namaval baba ti vo Lika be?? Te pozdravi ja drugarite moi.




Winston го знаеш ти Гарфилд...ама онака, да го знаеш? :)
Rajmz, ne me znae, a bi sakal.

Ostaj go, krele. Ne mu drzi kurenceto. :):)
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
98
Koj bi sakal da te znae tebe ???

Sto si pridavash znachenje uopste ??? Tepachu na babi :kesa:

Coek koj se radue na tepanje babi ne e normalen ...ti ne si popil lekarstvata ... ispod chasti mi e da me sluzi takov coek kamoli da mi sedne na masa ...ke go upoznavam jas EGOTRIPICNIOT GARFILD :tapp:

MA sto te ebam na kraju kraeva ...pustaj si klipovi :uvo:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
A sega za kraj, edna pesnicka od novata drzava na Balkanot, za bratstvo i ednistvo:

Rymz...da tibam, arni se picholive, a?? Uvoz ili..???



Zevs, Winston za leka nok

 

Kajgana Shop

На врв Bottom