Александар Вучиќ - најголемиот диктатор на Балканот по падот на комунизмот?

Член од
10 септември 2016
Мислења
8.901
Поени од реакции
17.546
ее така. убаво ми кажа. :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
Така е бе друже што кажувам лошо. Србите се избориле за веќе коа се вазални барем да знаат на што се, за разлика од тој што го браните кој за 10 години најголем патриотизам му беше да одржи еден говор за Кичево и на крај па да дозволи да го изгуби. Менталитетот си игра улога, не му ја мисли ти као шо кажав Северна Македонија никогаш нема да станат затоа што има свесни глави, а свесна глава не гласа за човек како што е Вучиќ, ниту пак ќе дозволи тотално уништување како што дозволивте вие со кубурите.
Автоматски споено мислење:

Гомно си е гомно се лепат на вакви теми затоа што си ја имаат мувата на капата. Коа ќе завршите како оној на багерот тогаш ќе биде се подобро.
 
Последно уредено:
Член од
24 март 2010
Мислења
15.145
Поени од реакции
25.573
Жал ми е кога вака, заблудени чесни и домаќини луѓе ревносно се борат да бидат Северна Македонија.
Повеќе збирштина од неспособњаци, шизофреници, идиоти и опортунисти отколку заблудени.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.988
Зошто бе, да не ти влезе некој шиптаrски кур, шо те боли, битно Апасиев нема да дое никогаш на власт.
Добро другарче што ти стана тебе? Тригер за читање на дебатата (каде знам дека ќе падне по некоја навреда) ми се пар членови, ме држат на штрек, а дел од таа група стана и ти. Едно време имаше солиден реторички акт. :(

@Partizanen banditen , едно време реагираше за модерирањето на оваа тема. Ако имаш некој проблем, замерка или нешто слично, слободно пиши во секое време, било тука или приватно. :)
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.901
Поени од реакции
17.546
Добро другарче што ти стана тебе? Тригер за читање на дебатата (каде знам дека ќе падне по некоја навреда) ми се пар членови, ме држат на штрек, а дел од таа група стана и ти. Едно време имаше солиден реторички акт. :(

@Partizanen banditen , едно време реагираше за модерирањето на оваа тема. Ако имаш некој проблем, замерка или нешто слично, слободно пиши во секое време, било тука или приватно. :)
Едно време, коа мислев дека и овие биле наши. Јбг слаб сум на маженца и полтрони, немало можност како во Србија да се видиме и подружиме, мора вака да се "забавуваме" во прва можност ќе ја смениме "забавата"
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.764
Поени од реакции
21.163
Абе и Вучиќ може нема да падне ама оние од багерот си знаат, него знаеш ли ти багер да возиш?
So ti e toj od bagerot kriv, za parce leb vozi. Isto ko tebe da te naslaka nekoj koga go cistic veceto oti taka ti rekol rabotodavecot. I toj za parce leb isto ko tebe.
I ne neznam.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.988
Читај Владе, еве и дечково знае правопис, само ти не знаеш. Доста беше реторика и аргументи, па и правопис, сеа малку багерот нека заигра.
Ќе заигра, чекам убаво да се испразните. :)
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.901
Поени од реакции
17.546
Кој те знае, цело време замараш со таа тема. Очигледно си имаш некоја мака, ама тоа со мајка ти збори си. Не знам како би ти помогнал.

И после викаш селење од државава и бугарски пасоши биле лоша работа. :D
Ае доста ви беше удирање заушки за денеска, ако не ве удрат малку по уста, многу ќе рипате по темеви, вака мукла и уште еднаш зошто знам дека ве боли, Грујо ако читаш еби се.
Автоматски споено мислење:

Ќе заигра, чекам убаво да се испразните. :)
Не е проблем брат ми, имаш пиво коа ќе доам Скопје за оваа мака што ти ја правам, мене и да ме банираш не ми чуе.
Автоматски споено мислење:

Здравјето нема цена.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.479
Поени од реакции
16.099
Другар ти си или патолошки лжов или имаш некој здравствен проблем за стручно посматрање, кретените со моткиве се сандокан екипа и јужни фронт шабац, какви циггани какви бакрачи… незнам чему таква фрустрација од делије, ваљда си гу јадел некаде немиен па те држи уште.
Имам пријатели од Шабац и ми кажаа инфо од прва рака, сигурно ова нема да го пишам туку така. Ај кажи дека и ова не е вистина, туку дека е монтирано?!
1638134380683.png
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
Имам пријатели од Шабац и ми кажаа инфо од прва рака, сигурно ова нема да го пишам туку така. Ај кажи дека и ова не е вистина, туку дека е монтирано?!
Прегледај го приврзокот 314841
а си имал пријател, јас тк кажувам директно кои се луѓе вмешами, а што сакаш со слилата да ми кажеш? Затруен си со немоја мржња што размислуваш нерационално, делије не се политичка партија ниту како група одработуваат нешто за некоја политичка партија, поединци ако има членови има и на југ и тоа е приватна работа… секогаш кога ке треба да се бранат државните интереси барем тие делије се тука да дигнат глас како за космет, геј парада, разгранкчење, ратко младиќ…
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.479
Поени од реакции
16.099
а си имал пријател, јас тк кажувам директно кои се луѓе вмешами, а што сакаш со слилата да ми кажеш? Затруен си со немоја мржња што размислуваш нерационално, делије не се политичка партија ниту како група одработуваат нешто за некоја политичка партија, поединци ако има членови има и на југ и тоа е приватна работа… секогаш кога ке треба да се бранат државните интереси барем тие делије се тука да дигнат глас како за космет, геј парада, разгранкчење, ратко младиќ…
Видовме како дигнавте глас за овие девет години, ве нема нигде пикнати како глувци во дупка. Не знам зошто така слепо ги браниш, кога цела Србија знае за ултра коп, знае за делије шабац и знае дека вучиќ ги држи навивачите преку работи кои им дели. Да правевте срања пред 2012., ама како дојде вучиќ некако сте тивки и те молам немој да ми вадиш едни исти снимки.
 
Член од
29 ноември 2014
Мислења
990
Поени од реакции
3.950
а си имал пријател, јас тк кажувам директно кои се луѓе вмешами, а што сакаш со слилата да ми кажеш? Затруен си со немоја мржња што размислуваш нерационално, делије не се политичка партија ниту како група одработуваат нешто за некоја политичка партија, поединци ако има членови има и на југ и тоа е приватна работа… секогаш кога ке треба да се бранат државните интереси барем тие делије се тука да дигнат глас како за космет, геј парада, разгранкчење, ратко младиќ…
Слики од ѕвездашка фејсбук страна:
Screenshot_20211129_000812.jpg Screenshot_20211129_000904.jpg Screenshot_20211129_001645.jpg

Оној со чекан што ги удира луѓето е брат на Славољуб Срниќ

FFOvSrUXIAQ3KdC.jpeg
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.901
Поени од реакции
17.546
Слики од ѕвездашка фејсбук страна:
Прегледај го приврзокот 314852Прегледај го приврзокот 314853Прегледај го приврзокот 314854

Оној со чекан што ги удира луѓето е брат на Славољуб Срниќ

Прегледај го приврзокот 314855
Абе коа ботови на дпмне од грујово време,(сеа се шиткаа натаму наваму, крајот не им се фаќа од што се продадени) трчаат да го бранат она што не се брани, што останало за Србин националост, што вика Македпнците се Срби, плус ѕвездаш.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.479
Поени од реакции
16.099
Не бе, нема шанси тоа да се навивачи на тој клуб. Сега ке дојде еден член ке ве демантира и ке каже дека го пишувате како мене од завист и љубомора. А само слеп човек нема да види дека тоа што го пишувам е вистина поткрепено со низа докази. Али битно они се бореле против режимот, геј парадата, Косово, Рио Тинто...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom