Александар Белов

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
455
тоа е исто шит. осакатуење од старт. ама, ете го, пак се вивна кон македонското естрадно небо со останатите ѕвезди(врчак,некст тајм, роџер брадрс).
Епа затоа и ти реков, усра муабетот. Постојат разни хирурзи за тие работи. Се средуваат за еден ден луѓето:)
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Епа затоа и ти реков, усра муабетот. Постојат разни хирурзи за тие работи. Се средуваат за еден ден луѓето:)
ја не го усрав него. таков е. потенцирав само.
и да, глупичок бил :S
 
В

Вори

Гостин
Ваљда нема многу да се сконцентрира на кариерата во Македонија.Ќе работи на српскиот пазат.Преска на А 1 Ексклузив рече дека со Аднан ќе биле цимери во стан во Србија па...
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.810
Поени од реакции
25.406
ја не го усрав него. таков е. потенцирав само.
и да, глупичок бил :S
Не е толку глупав, колку што е така малце мутав, не знае баш како да се однесува. Ама со малку работа и опуштање, ќе се среди тоа. Кога му поставуваа логички прашања он одговори најточно од сите, значи не е глуп, само треба да поработи да информирање и однесување и тип топ ќе биде.:smir:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Не е толку глупав, колку што е така малце мутав, не знае баш како да се однесува. Ама со малку работа и опуштање, ќе се среди тоа. Кога му поставуваа логички прашања он одговори најточно од сите, значи не е глуп, само треба да поработи да информирање и однесување и тип топ ќе биде.:smir:
ми кажаа нешто вакво: го прашале дали србија е во ЕУ и НАТО... и овој незнаел да одговори!
не ме фаќај за збор, ама нешто вака политика беше. ако знаеш за што зборам, поправи ме =)
чим има кликер, останува уште да се информира детето.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.810
Поени од реакции
25.406
ми кажаа нешто вакво: го прашале дали србија е во ЕУ и НАТО... и овој незнаел да одговори!
не ме фаќај за збор, ама нешто вака политика беше. ако знаеш за што зборам, поправи ме =)
чим има кликер, останува уште да се информира детето.
Да, точно е. Не реков дека не е неинформиран и малце мутав, ама ти викам со малце работа ќе се среди сето тоа. :smir:
 
Член од
20 мај 2008
Мислења
961
Поени од реакции
41
Супер е, има феноменален глас, треба да поработи малце на комуникацијата и опуштеноста, да не биде стегнат толку, само го молам Бога да не заглави во продукцијата на Џеј Џеј :cuc:
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.939
Eдна добра ствар има кај момчево. Знае да игра на сцена.
 

maca_kaka'

тiƒosi јаossoηeјаo
Член од
6 октомври 2007
Мислења
3.515
Поени од реакции
640
Мислам дека Александар ке стане новата најпозната ѕвезда од Македонија. За многу краток период ги освои срцата на милион Балканци и има огромна подршка од сите, а тоа им е најважно на пејачите. А за светска кариер..хмм можно е ама со многу добар менаџер. И малце да се подобри во играњето ( ама искрено ни Тоше незнаеше да игра па на никој не му пречеше тоа:icon_neut )Иначе има убав глас, сладок поглед и веќе тинејџерките лепат постери од него. Напред Аце:pipi:
 

tose_cesc

Oh Arsenal we love you!
Член од
3 јануари 2009
Мислења
753
Поени од реакции
43
Aleksandar ce ima top kariera kako vo Makedonija taka i nasekade niz balkanot.
A slusnav mozelo da ima pesna i za na evrovizija pa ce vidime
A za toa deka e malce mutav ce se oporave
A ima i prekrasen glas :toe:
 
N

NeMiRnA

Гостин
Само да не го зезнат дечково и да го испратат на избор за песна што ќе не преставува на Евровизија,па луѓево под импресија као збеснати да го изгласаат и да го испратиме...понатака се знае што ќе се случува.Од старт ќе му ја зезнат кариерата...А за други прогнози и претпоставки,не би и нема зошто...добар си е момчаков.
 
P

Polaroid vanity

Гостин
Глуп не е..збунет и недоволно подготвен за јавност. Би му ја препишала и срамежливоста како карактеристика.
Фино дете и доста скромно. Има потенцијал,само треба да внимава многу. Сега ќе го натрупаат со понуди..па на некои кои изгледаат како привлечни ќе му биде тешко да одолее. Ќе потклекне и може ќе забега у трет правец,освен ако знае да каже не.
Да му веруваме. Иако делува како наивен.
Идеален менаџер - некој повозрасен и поискусен во оваа област.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom