Александар Белов

Член од
12 декември 2010
Мислења
4.345
Поени од реакции
3.754
Александра Бучевац! Идеме до победа за инат на душманите!! :D

Која и да си...
 

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
4.051
Добро ако не ви се свиѓа некој не мора толку да го плукате, едноставно прескокнете ја темава и толку.
Не е плукање тоа што кажуваат дека не знае да пее тоа е факт.
Го имам слушано и во живо не го бива дечкото за пеење.


Колку што гледам овде повеќе се плука на начинот на кој е отворена темава.

„Ајде ура македонец е гласајте за него “
наместо
„За сите љубители на Александар Белов дајте му ја вашата поддршка“.

Толку од мене

П.С Дали знаеш што значи пишување со голем букви?
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.625
Поени од реакции
5.719
Го знам Белов. Ми потполнува програма на МТВ додека ги местат луѓето што ќе ги бодрат нашите репрезентации низ Европа.
Ама за фестивалов прв пат слушам. Се плашам мојот глас да не биде злоупотребен за нечија политичка промоција. :eek:
 
Член од
28 август 2012
Мислења
8
Поени од реакции
3
Александар белов нема врска од пеење ама ај нека си се радува човекот :)
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
9.706
Поени од реакции
14.639
http://www.starigradfest.rs/index.php?akcija=anketa&do=glasaj

Александар Белов е единствен наш претставник на овој фестивал кој ќе се одржи утре, па да му искажеме поддршка и да гласаме за него на овој линк. Останува многу малку време, околу 17 часа. Да гласаме!!!
Поминаа времињата кога Webster гласаше од љубов. Сега е интерес. Дај шта даш...
На сите што гласале ќе им доделат сезонска карта за бесплатен влез на Олд Трафорд :D
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.409
Поени од реакции
2.180
Дечково нема харизма, не го биват! Simple as that!
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.669
Поени од реакции
21.222
Најглуп момент - гласајте зашто е наш.

Е ај да ја пратиме Алачка во натпревар за брејк денс и да гласаме зашто е наша.
Што има везе ако има некој наш, коа е тапа?!
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
11.925
Поени од реакции
17.989
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.879
Кој беше чоекот, ај клајте некое кадро да го видиме на сурат шо чоек е, дал да гласам или не.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom