Акни (бубуљици) на половиот орган

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.613
Поени од реакции
10.861
Златен куролог му е мајката, тoj ги решава дилемите ;)
 
Член од
4 јануари 2010
Мислења
13
Поени од реакции
4
Моите се мали бели и не се за пукање и гледам полека полека изгинуваат. Имав на пенисот и на тестисите сега само малку имам на пенисот а на тестисите изгинаа :) Со текот на пубертетот гинат :)
Oд овие белите имав едно на пенисот ми стоеше 2-3 месеци и гледам испадна Ништо страшно
--- надополнето: Aug 2, 2011 3:34 PM ---
Покажите со слика ве молам. Не се срамете наши сме си.
Не сум го сликал сигурно хехеххехе
 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
2.430
Поени од реакции
723
Мене сега едно поголемо ми се појави не е бело како внатрешно доаѓа големо е и незнам што да правам...дали да чекам да видам само дали ќе помине или да одам на лекар :/
 

Decoturf

Базинга
Член од
30 октомври 2010
Мислења
504
Поени од реакции
74
acid i kaza diplomatski ,so i da mislis deka e treba da se posete lekar
p.s lesno e da se kaze poseti lekar ama malku poinaki e koga treba da posetis sepak soberi hrabros,
p.s ako ne si ebac ili ako si ebel so zastita ne gledam pricina da te stra da odis na ginekolog
гинеколог ? мислиш кожен лекар или дерматолог ! таму се оди за вакви работи, женскките одат на гинеколог
--- надополнето: Aug 25, 2011 4:57 PM ---
Мене сега едно поголемо ми се појави не е бело како внатрешно доаѓа големо е и незнам што да правам...дали да чекам да видам само дали ќе помине или да одам на лекар :/
колку големо
 
Член од
5 август 2016
Мислења
312
Поени од реакции
221
На мене вчера ми излезе такво некое срање, денеска го истискав.
Прво нешто бело искочи после крв..
Опасно да не е стискањето?
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.951
Поени од реакции
14.694
На мене вчера ми излезе такво некое срање, денеска го истискав.
Прво нешто бело искочи после крв..
Опасно да не е стискањето?
3 пати сум има и не е страшно, бидејќи првиот пат ми беше пред околу 20 години. Тоа е како чирче, излегува гној , а нормално после тоа излегува крв. Последен пат имав пролетоска, а најстрашно е што мора да бараш причини 2-3 недели да избегнуваш односи со партнерката:vozbud:
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.718
Поени од реакции
1.470
Јас имав со тоа што јас отидов на доктор и докторката ми кажа дека не се акни не ми текнува како рече дека се викаат и дека најверојатно се појава на тоа што се бричам и дека не треба да ги стискам туку ми дадоа крем за мачкање со кои се повлекуваат.
 
Член од
15 јули 2022
Мислења
7
Поени од реакции
4
Здраво сакам да ве прашам дали некој имал ваков проблем на тестисот ми испадна како чир и приметивам дека под чирот има отечено жлезда и црвено е и имам уште едно како бело брунче на тестисите ама бело е и не пука големона на пченка и е твтдо како зрно
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.502
Поени од реакции
34.603
Здраво сакам да ве прашам дали некој имал ваков проблем на тестисот ми испадна како чир и приметивам дека под чирот има отечено жлезда и црвено е и имам уште едно како бело брунче на тестисите ама бело е и не пука големона на пченка и е твтдо како зрно
...не ги чепкај појавените промени на тестисот, земи упат од матичен и задолжително да те види уролог.
 
Член од
15 јули 2022
Мислења
7
Поени од реакции
4
...не ги чепкај појавените промени на тестисот, земи упат од матичен и задолжително да те види уролог.
Синока го приметив не знам дали денес да одам до брза помош па ако има уролог да ме прати
 

Kajgana Shop

На врв Bottom