Аеродромот Александар Велики најдобар во Европа

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.109
Ме чуди зошто Ilumious молчи и не негира и каже дека е женско кога Misirkov и *LION* и’се обраќаат во машки род :pos:

„Инаку го чекав Illuminous да се налепи да видиме според коментарот колку маката го мачи деновиве. И немаше утка. Си поплука типот како по обичај.„

„Да беше само тој што го спомна добро ќе беше работава е што ги има многу многу повеќе.„

:pos:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Ме чуди зошто Ilumious молчи и не негира и каже дека е женско кога Misirkov и *LION* и’се обраќаат во машки род :pos:

„Инаку го чекав Illuminous да се налепи да видиме според коментарот колку маката го мачи деновиве. И немаше утка. Си поплука типот како по обичај.„

„Да беше само тој што го спомна добро ќе беше работава е што ги има многу многу повеќе.„

:pos:
Па кога некој што е на форумов толку време нема научено и во редакција што гледа дека ми се обраќаат по име пак не знае, џабе ќе е да го поправам нека тера.
 

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.659
Поени од реакции
8.659
Ме чуди зошто Ilumious молчи и не негира и каже дека е женско кога Misirkov и *LION* и’се обраќаат во машки род :pos:

„Инаку го чекав Illuminous да се налепи да видиме според коментарот колку маката го мачи деновиве. И немаше утка. Си поплука типот како по обичај.„

„Да беше само тој што го спомна добро ќе беше работава е што ги има многу многу повеќе.„

:pos:
Стварно не знам дали членот llumious е машко или женско, како и да го/ja викаат не реагира. Озбилно, збунет сум :icon_lol:
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.109
Стварно не знам дали членот llumious е машко или женско, како и да го викаат не реагира. Озбилно, збунет сум :icon_lol:
:pos::pos::pos::pos:(y)
заради ова сигурно
Патник, педер, поет
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
:pos::pos::pos::pos:(y)
заради ова сигурно
Патник, педер, поет
Доволно е да се кликне профилот и пишува што сум ама некад и тоа е тешко, ве разбирам.

Не сум ви крива што не ги знаете старите форумски легенди па се буните со тоа, ваш проблем :)
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.109
Доволно е да се кликне профилот и пишува што сум ама некад и тоа е тешко, ве разбирам.

Не сум ви крива што не ги знаете старите форумски легенди па се буните со тоа, ваш проблем :)
поголема форумска легенда не верувам да има од
Misirkov

Член од:17 март 2005
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.734
Поени од реакции
7.547
Доволно е да се кликне профилот и пишува што сум ама некад и тоа е тешко, ве разбирам.

Не сум ви крива што не ги знаете старите форумски легенди па се буните со тоа, ваш проблем :)
Да си го вратиш старото име. Можда ќе помогне.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
3

321456

Гостин
:pos: :pos:

За сите шо ќе се залетате по насловот, читајте ја првата реченица, вака испаѓа нашиов подобар од Хитроу, Шарл де Гол и кои и да се.
Не само тоа, туку и само колку многу категории на награди имаат од асоцијацијата што на крај излегува дека целата фама е обична маркетинг алатка за самите компании.
http://www.aci.aero/News/Releases/Most-Recent/2013/03/11/ACI-Announces-Recipients-of-2012-Airport-Service-Quality-Awards
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Не само тоа, туку и само колку многу категории на награди имаат од асоцијацијата што на крај излегува дека целата фама е обична маркетинг алатка за самите компании.
http://www.aci.aero/News/Releases/Most-Recent/2013/03/11/ACI-Announces-Recipients-of-2012-Airport-Service-Quality-Awards
Немој така друже ќе ти речат дека плукаш, а ти не правиш ништо друго освен што сакаш да појасниш, те разбирам. (y)
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
Уште понежни да беа со куферите добро ќе беше. Се друго е супер , али дома имам 3 куфери на кои им фали рачка , тркалце , потпирка, и тоа само од аеродром ми ги враќаат такви. Два пати досега за Германија имам отидено , еднаш тргнав со 2 куфери , втор пат со еден куфер , и во 2-та случаи ми оштетуваат нешто. Дефинитивно треба да намалат со ФРЛАЊЕ на стварите на патниците.
 

SaltNPepa

Other's envy, owner's pride!!!
Член од
14 септември 2012
Мислења
1.945
Поени од реакции
2.523
Уште понежни да беа со куферите добро ќе беше. Се друго е супер , али дома имам 3 куфери на кои им фали рачка , тркалце , потпирка, и тоа само од аеродром ми ги враќаат такви. Два пати досега за Германија имам отидено , еднаш тргнав со 2 куфери , втор пат со еден куфер , и во 2-та случаи ми оштетуваат нешто. Дефинитивно треба да намалат со ФРЛАЊЕ на стварите на патниците.
Тоа не е проблем само кај нас, лично гледав како ми ги искорнаа сите три рачки од куферот на Luton, веке бев во авионот и чекавме да ги натоварат куферите. За (не)среќа седев до прозорец и го гледав тоа, само не ми текна да снимам со телефон, па да ги пријавев. Јас си знам како си го зедов куферот и како го влечкав кога стигнав во Скопје.
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
Тоа не е проблем само кај нас, лично гледав како ми ги искорнаа сите три рачки од куферот на Luton, веке бев во авионот и чекавме да ги натоварат куферите. За (не)среќа седев до прозорец и го гледав тоа, само не ми текна да снимам со телефон, па да ги пријавев. Јас си знам како си го зедов куферот и како го влечкав кога стигнав во Скопје.
Да тоа знам , исто и на мајка ми и се има десено , во Словенија да и го зафрлат куферот, и веќе во Германија да го најде без патент ( главниот патент ) и без 2 тркалца ( од 6 ). Од тогаш има речено , во авион веќе НИКОГАШ не се качувам , ќе одам со автобус барем знам дека торбицата ќе си ја ставам јас лично во багажник и сама ќе си ги сносам последиците во случај да се уништи. Јебига, незнам само дали тие вработени на аеродромот се подзамислиле , што доколку тоа беше нивни куфер дали така ќе го фрлаа.
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
2013 успешна земја за Македонија ќе биди изгледа. Кајгана у топ 15 форуми на светот со најмногу мислења, александар велики аеродромот прв, најдобар во европа и уште што не. :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom