Автомобили во размер

Член од
10 мај 2012
Мислења
251
Поени од реакции
261
ova e noviot moj mercedes benz sls amg od maisto pofalbi za maisto isto taka go najdov i bugati veyron toj e mnogu ubavo izraboten . Bugati veyron e 1:24[DOUBLEPOST=1396292484][/DOUBLEPOST](y)
 

Attachments

Последно уредено:

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
ova e noviot moj mercedes benz sls amg od maisto pofalbi za maisto isto taka go najdov i bugati veyron toj e mnogu ubavo izraboten . Bugati veyron e 1:24[DOUBLEPOST=1396292484][/DOUBLEPOST](y)
Добар е маисто ама спореди го со тој од миничампс и ќе ја видиш разликата
 
Член од
10 мај 2012
Мислења
251
Поени од реакции
261
:(bugatito e od edna prodavnica vo trgovski ne od krs a za leonot pocekajte malku
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004

zocc

911
Член од
9 мај 2011
Мислења
2.912
Поени од реакции
1.678
ne mi e naracan leonot mi pravi problem so slikanjeto
Изгледа има заштита од сликање како "Тајната вечера" во Св. Марија во Милано. Мала шала, не можев да издржам. :D[DOUBLEPOST=1396384116][/DOUBLEPOST]
Аааааааааа нарачан ти е ама не ти е стигнат леонот.
1:18 е?Од ottomobile ли е?
Јас не знам да има некој друг, освен од Ото.....[DOUBLEPOST=1396384269][/DOUBLEPOST]
Сеат и Кадис се веќе историја, од скоро Порше го превзема Сеат :) Така да Леонот на нашиот член се изгуби некаде во трансферот :vozbud:
Да бе, слушнав и јас дека Порше ќе го зема. Рено и Нисан ќе им останат само.
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
Да, ама овие се во размер 1/43, јас зборам за 1/18. :)
2ch6sn6.jpg
1182020guiloy2020seat20de2.jpg
Да, ама овие се во размер 1/43, јас зборам за 1/18. :)
Сите се 1/18 само на вториот линк е 1/43.Од оттомобиле џабе што е 1/18 кога не му се отвара ништо.Исто како 1/43 да имаш
Овде појасно се гледа дека спортската верзија ја има и во 1/18
 

Attachments

Kajgana Shop

На врв Bottom