Авио такси од Штип

Член од
22 август 2012
Мислења
151
Поени од реакции
57
Здраво,

Пред некое време слушнав за авио такси од Штип, вчера повторно гледав прилог за авио такси ( https://www.youtube.com/watch?v=Wawh6HYtxjM ), но не кажаа цена, услови и некои повеќе детали.

Интересира ме дали некои има повеќе податоци да сподели со нас, на пример колку би коштал превозот за 4 лица од Штип до Бургас со Авио такси (дали би било до 200 евра) и слично.

Позз :)
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
402
Поени од реакции
287
Знам дека секоја Недела летат над Штип и мислам дека беше околу 50 евра за саат или два нз точно за летање и разглед,а за тие дестинации звони питај али не верувам да е баш 200 евра ( мош за еден )
 
Член од
22 август 2012
Мислења
151
Поени од реакции
57
Малку ми е незгодно да ѕвонам и да прашам, ако некои има информација од прилика нека пише колку се цените за летање, инаку до Солун би требало околу 1 час.
 
Член од
14 јануари 2015
Мислења
6.004
Поени од реакции
8.312
Иди летај над Штип ако не те фане страв значи исправни се :D (надлежните инсритуции )
Ме заеба дасибиш беснио.
Кои институции рече дека се надлежни?
 
На врв Bottom