Авалон пак со изненадувања?

Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Би идел на Енрике ако е вистина - ако нишо друго ќе има милијарда жени :) Гета е толку отиден у комерцијала (не дека некад бил друго) шо ми се сере више од него а Продиџи се Продиџи али не сум некој голем фан ...
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.158
Поени од реакции
107.589
Би идел на Енрике ако е вистина - ако нишо друго ќе има милијарда жени :) Гета е толку отиден у комерцијала (не дека некад бил друго) шо ми се сере више од него а Продиџи се Продиџи али не сум некој голем фан ...
Од кога за педерите е битно што ќе има многу жени на одреден настан?
 
Член од
18 јануари 2012
Мислења
381
Поени од реакции
653
Зарем уште постои Авалон :pos:
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Лошо е вака, чоек да немојт да се одлучит на кој да ојт, а ако работит преку лето мојт и сите да ги утнит.

Убо беше по еден-двајца ко ќе носеа по цела година, си знајш кога е, си собираш парица и шибај. :D
 
Член од
28 декември 2011
Мислења
4.371
Поени од реакции
6.207
Што па толку се попаливте на prodigy? Yesterday's news се.
Не се ни yesterday's, 90s беа одамна.
Ајде, навалете ми сеа такви емотивно вознесени. Како можи да јади лаина за продиџи :eek:
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Се е супер, само цената на картата нема да биде супер:D Јас лично не сум им некој голем фан/обожавател, така да и не гледам некоја потреба да одам. Иначе они се доста популарни низ светов, така да ако веќе прават концерт треба да го направат на стадион.

:)
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
Al Di Meola би го гледал во Охридон нај нај. Макар шо и тој остаре.
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.970
Знаев дека нешто ќе се случи чим почнав Аца Лукас да го слушам.
Нисам јас, мајке ми, winamp-от се пушти.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: M-1
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Што па толку се попаливте на prodigy? Yesterday's news се.
Не се ни yesterday's, 90s беа одамна.
Ајде, навалете ми сеа такви емотивно вознесени. Како можи да јади лаина за продиџи :eek:
Се палат на Продиџи а ја знаат само Фаерстартер и тоа не со лирики (а па едни лирики што ги има), туку само музиката :Д хахаха
Иначе, мене хит ми беше аут оф спејс и ако одам, би отишол од куртоазија на настап на Продиџи а не зошто „абе знаеш ли ја од коа ги слушам“.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.099
Поени од реакции
16.298
Би одел на Енрике, али сигурно картите ќе се салам соленки + кога ќе додам превоз на картата од БТ, + јадење пиење отиде јабана се (n)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom