АДРЕНОКРОМ - сатанистичка дрога

Член од
3 мај 2019
Мислења
18.366
Поени од реакции
9.928
Случајно на јутуб налетав на едно видео, сега скоро, во емисијата на Васко Ефтов имаше еден гост од кој останав фрапирана, згрозена, уплашена од неговите кажувања.
Адренохром е најскапа дрога за подмладување на елитата,која се добива од мачење и силување на мали деца:eek::(:facepalm:

Цела се наежив кога гостинот( заборавив како се вика а и не е битно) кажа дека вакви грозни дејствија се случуваат и во Македонија, во Гостивар, има и во Србија, Бугарија идр...
Можеби вие знаете за што станува збор, но јас искрено прв пат слушам за оваа дрога за подмладување.

Наводно тука се крие одговорот зошто толку многу деца одеднаш ги снемува на годишно ниво во цел свет повеќе од еден милион деца.....а најморбидното(зарем е можно во ваков свет да живееме)е што децата прво се тероризираат, мачат, се силуваат, за да им се покачи адреналинот кој потоа им се зема со шприц и игла од вратна кичма.....уффффф...
Спомната беше и Мадона, дека и она употребува ваква дрога за подмладување и приметена била дека очите и светеле на еден концерт ко на вампирите.
Дали знаете за оваа дрога која ја користат славни и богати луѓе???

droga(2).jpg
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
18.366
Поени од реакции
9.928
Подобро е наместо емотикончиња да пишете нешто...ете јас признавам дека прв пат слушнав за ова, а дали е вистина или не, тука незнам што да кажам.....па ни Ефтов ништо не кажа:toe:
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.449
Поени од реакции
4.937
Подобро е наместо емотикончиња да пишете нешто...ете јас признавам дека прв пат слушнав за ова, а дали е вистина или не, тука незнам што да кажам.....па ни Ефтов ништо не кажа:toe:
Не е вистина.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496

Еве ти @Ilumious слушај....
Секако дека ќе слушам некој асоцијален recluse што прави пари од кликови на луѓе склони на шизофренија.

Знаев дека сте заминати со другарка ти селски матичар на форумов ама дека верувате на дрога која се прави од деца :vozbud: 2021 може да заврши.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.288
Поени од реакции
81.474
Не е вистина.
абе сеа немој ти вака с неба па у ребра
полека тоа се праи


Патем, имам другар од странство (Македонец) кој плачеше зашто не верувам во ова, дека ќе ја сум го натерал неговата уштеѓевина да ја потроши, за да купи таму на црн пазар адернохром, или како и да се вика, за да ми докажел дека постои, дека стварно деца силуваат и тн. и тн.
Му викам - дај ми ги сите тие пари на мене одма, ќе тврдам дека верувам, пред сите, секогаш.
Затоа што си викам, има шанси, гарант некој таму ќе му продаде булшит и ќе му рече - жими очи ова е тоа, адренорхом или ватевер, како и да се вика. Боље одма мене да ми ги даде тие пари, ебаго, и така не постои тоа.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.288
Поени од реакции
81.474
Потрудете се барем пет минути да ислушате, а потоа ќе правиме моабет.
Во овој луд свет, се е можно.
пеер, сум ислушал за ова и прочитал, верувам, многу поише од тебе
булшит е
 

Kajgana Shop

На врв Bottom