Џорџ Флојд

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.626
Па можеше Џорџ Флојд да биде белец, што ќе беше тогаш?
Ништо особено затоа што протестираат само прогресивни soy boy beta либтарди кои се крајно лицемерни.
И евентуално некои шо само сакаат да крадат.
1591347337274.png
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.626
Не ми се јасни овие вака шо им влагаат на џандари, што им објаснуваат не ми е јасно.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.654
Поени од реакции
38.837
е ова немав видено, си го шета кучето и влага у дуќан да пљачка со него :pos:
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.585
Поени од реакции
26.099
е ова немав видено, си го шета кучето и влага у дуќан да пљачка со него :pos:
и после зошто мантрале defund the police... многу полесно ќе им иде пљачкањето и криминалот воопшто...
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.420
Поени од реакции
4.249
Ништо особено затоа што протестираат само прогресивни soy boy beta либтарди кои се крајно лицемерни.
И евентуално некои шо само сакаат да крадат.
Прегледај го приврзокот 254463
Иронично...ама не...."оваа држава" не ми гарантира услови за живот....
Можда он оти е хипстерски левичар и пуши социјалитски кур...
Ама...оваа драва има здравство што пропаѓа, е пополека превземана од нарко картели, полицијата не прави апсолутно ништо против рампартниот насилен криминал и нашето небо го патролираат најголемите непријатели... благодерние на истите овие хипстери....
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.565
Поени од реакции
13.895
Da ne vi se mesam vo muabetot posto iskreno me zabole mene tamu za nekoj random crnec sto tragicno zaginal oti na nekoj djandar mu puknal filmot tuku drugo mi se mota niz glavata. Nasata policija pred nekoja godina da si ja brkase rabotata so sarenite snegulki kako sto si ja brka amerikanskata sega kojznaj kolku clenovi sega od forumot ke gi pisevme za otsutni ;).
Тешко на таа држава што полицијата си ја брка работата како овие неписмениве во Америка. Пола држава им ја запалија и тоа не само државни, туку и приватни имоти, тепаат и убиваат случајни луѓе на улица итн. Кај нас ова да се случеше, прво од сопствениците на дуќаните ќе го јадеа јако, а после и од полицијата, не сме бар до толку отепани како Америве, на дното се со најретардиран систем на вредности, нема подолу.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.626
Ne mu objasnuvase nisto, sakase da mu go dade shlemot.
Браааааат нека го остаи нека си го земат, не да им влага онака ретардирано на стампедо џандари чија очигледна цел е да ги натера да се повлечат протестантите.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.626
Najsmesno e sto se pukaat vo gradi sporeduvajki se so NOB, CCCP i tako dajle dodeka vo realnosta se samo korisni idioti na Soros i bankarskata elita.

Хаха, да веруваш во ова е најглуп начин на тролање или крајно пореметен мајндсет, лол.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom