Ќе има ли WW3, па можеби и во некоја ограничена форма ??

VOLK2234

еврофоб и хомоскептик
Член од
16 септември 2008
Мислења
5.517
Поени од реакции
4.387
Од кај ти е инфото дека стрелал луѓе со ПВО топови, или демократите ти кажаа дека е така ?
Ги стрелал со ПВО торпеда, бездушникот.
Асад фрлаше буре-бомби, а последно, успеа сарин да стави во буре од зелка,
Путин го попрска Скрипал со гас, (среќа без никакви последици)

До кога со оваа диктатура вака?
 
Последно уредено:

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
16.775
Поени од реакции
22.074
Ги стрелал со ПВО торпеда, бездушникот.
Асад фрлаше буре-бомби, а последно, успеа сарин да стави во буре од зелка,
Путин го попрска Скрипал со гас, (среќа без никакви последици)

До кога со оваа диктатура вака?
Најјака е онаа кога се симнале на сонцето.... ама што е најинтересно интелектуалава се убедени дека со таква пропаганда ги трујат.... А пази држава што има нуклеарно оружје и интерконтинентални балистички ракети :)
 
Член од
12 март 2009
Мислења
18.574
Поени од реакции
13.899
Член од
12 март 2009
Мислења
18.574
Поени од реакции
13.899

Kajgana Shop

На врв Bottom