Љубовни проблеми во време на Корона

Член од
12 ноември 2021
Мислења
14
Поени од реакции
39
Се смуваа некои членови што коментираат на темава или не !?!? Договорете се, искочете и изебете се ко луѓе, нема смисла вакви глупости да читам.
Автоматски споено мислење:

една од причините :P понекогаш и поред презгодна жена,мажот може да има проблем со ерек.дисфункција.....или да сврши за три секунди......бууууум

:pos::pos::pos::pos:што ме рчкаш сега мене:P
Оди праи ручек дома бе овцо.
Автоматски споено мислење:

Jas knigi slabo. Vo moite krugovi poadekvatno bi bilo, kakvo vince najdov staro, lezano, zaboraeno vo vizba, da go dojsam da go probame :P.
P. S pod krugovi mislev 70+ godisni pa i zatoa problemi so erekcija, potencija itn itn.
Ти најубаво да се договориш до Бијонс да искочите на кафе или со некој женски член од темава. Куров го поду другар искрено. И земи читај книги, не биди овчар од Шар Планина.
 
Последно уредено:
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.709
Поени од реакции
9.541
Се смуваа некои членови што коментираат на темава или не !?!? Договорете се, искочете и изебете се ко луѓе, нема смисла вакви глупости да читам.
Автоматски споено мислење:


Оди праи ручек дома бе овцо.
Автоматски споено мислење:


Ти најубаво да се договориш до Бијонс да искочите на кафе или со некој женски член од темава. Куров го поду другар искрено. И земи читај книги, не биди овчар од Шар Планина.
Абе ВОЛУ еден ретардиран, оди лечи се у некоја установа, не туку доаѓај на форумов со милиони профили и јадеш бурек.
Глупак:tapp:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.534
Поени од реакции
34.686
една од причините :P понекогаш и поред презгодна жена,мажот може да има проблем со ерек.дисфункција.....или да сврши за три секунди......бууууум

:pos::pos::pos::pos:што ме рчкаш сега мене:P
...тоа ми беше поентата, а @мкд владе смеша постари, понекогаш кај момците кои имаат преголема желба кон некоја женска, ако му се пружи изненадна можност да биде поинтимен може и се случува да се блокира, токму таму каде не треба! :toe: а женската разочарана ќе слушне шепот...„ дека те сакам и те посакувам многу затоа немам ерекција“ :несвест:
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.765
Поени од реакции
21.161
...тоа ми беше поентата, а @мкд владе смеша постари, понекогаш кај момците кои имаат преголема желба кон некоја женска, ако му се пружи изненадна можност да биде поинтимен може и се случува да се блокира, токму таму каде не треба! :toe: а женската разочарана ќе слушне шепот...„ дека те сакам и те посакувам многу затоа немам ерекција“ :несвест:
Abee sooo, nema greska.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom