Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
Член од
31 март 2019
Мислења
37
Поени од реакции
46
Kako zracis taka privlacish.
Автоматски споено мислење:


Nema sansi :)
Kaj ja najde pesnava uzas
Текстот е битен. Сакаш за друг симпатија да патиш, сакаш и претходниот да го вратиш,
мај прешас. ;)
 

Византиецот

what you looking at, ass
Член од
14 март 2021
Мислења
2.599
Поени од реакции
6.014
Барај ружни, глупи и лоши момци, во нив одма ќе се заљубиш:)
Јас клавам оглас на влезот од болницата во пп, и пишувам - тресам тетки за гратис и телефонски број, кратко јасно. До вечер телефонот урла од ѕвонење се сипи штом прекинал пак титка.
Најмногу се мерачат сестри и по некоја доктурица тек тук.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.502
Поени од реакции
34.602
Јас клавам оглас на влезот од болницата во пп, и пишувам - тресам тетки за гратис и телефонски број, кратко јасно. До вечер телефонот урла од ѕвонење се сипи штом прекинал пак титка.
Најмногу се мерачат сестри и по некоја доктурица тек тук.
... и кога ќе ги отвориш очите целиот испотен од убавиот сон!:pos:
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.685
Поени од реакции
9.523
Јас клавам оглас на влезот од болницата во пп, и пишувам - тресам тетки за гратис и телефонски број, кратко јасно. До вечер телефонот урла од ѕвонење се сипи штом прекинал пак титка.
Најмногу се мерачат сестри и по некоја доктурица тек тук.
Ахммм, познат си да, посебно по истресените тетки, сестри и докторици, откако виделе со што минијатура си се фалел:pos::notworthy:
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.629
Поени од реакции
2.071
Ахммм, познат си да, посебно по истресените тетки, сестри и докторици, откако виделе со што минијатура си се фалел:pos::notworthy:

Ами од кај знаеш што има во гаштите? Да не си и ти една од тие. :P
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.502
Поени од реакции
34.602
Ахммм, познат си да, посебно по истресените тетки, сестри и докторици, откако виделе со што минијатура си се фалел:pos::notworthy:
...аааааа може не си во право, види го каков долг и остар нос има! :)
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.718
Поени од реакции
1.470
Луѓе ќе спобудалам значи мојата свршеница ми прави преголем притисок и премногу ме навредува. Знаше се и колку имам и каде живеам и дека ќе ја делиме куќата со моите и дека сум на село. Сега и сметале моите да сме зеле стан неможела да искочи кога сака нз што сум ја ограничувал. Па ми префрла што доѓа внук ми да преспие некогаш и незнам што не. Ќе се вратела кај татко и ќе си зела стамбен кредит па ќе живеела сама. Незнам и реков ако така мислиш оди ич неможам повеќе.
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.629
Поени од реакции
2.071
Луѓе ќе спобудалам значи мојата свршеница ми прави преголем притисок и премногу ме навредува. Знаше се и колку имам и каде живеам и дека ќе ја делиме куќата со моите и дека сум на село. Сега и сметале моите да сме зеле стан неможела да искочи кога сака нз што сум ја ограничувал. Па ми префрла што доѓа внук ми да преспие некогаш и незнам што не. Ќе се вратела кај татко и ќе си зела стамбен кредит па ќе живеела сама. Незнам и реков ако така мислиш оди ич неможам повеќе.

Па нека крши глава што и ебеш матер. Кога знаела во какви услови живееш, зошто тогаш сега се буни? Ако така одлучила нека си оди, не дозволувај никој да те навредува. Ако и смета нека си бара негде поарно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom