Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
29 ноември 2014
Мислења
990
Поени од реакции
3.953
Mi se dopagja Edna tipka taka malce krupnicka e ama slatka,no SRAM mi e kako da i pobaram kontakt, FB,insta ... Btw raboti vo aerodrom pekara DESA ,ako nekoj ja poznava ve molam da me iskontaktira vo DM ... Fala
Прашај ја: Кај ти е хартијата?
Она ќе ти каже: Која хартија?
И ти и кажи: Па хартијата од која имаш испаднато бомбонче...

И твоја е шмекеру...
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.816
Поени од реакции
10.957
Дечки сериозно прашање за совет?:D Се надевам ке имам содржани одговори и совети. Што може да значи ако жена често гледа во твоите усни додека зборува со тебе?
Технички возможно е и да е глува па чита од усни. Без заебанција.
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.629
Поени од реакции
2.071
Технички возможно е и да е глува па чита од усни. Без заебанција.

Истото и јас си го помислив кога го напиша коментарот дечково. Ама не сакав да го пишам, за да не испадне дека мајтап терам.
 
Член од
30 август 2017
Мислења
997
Поени од реакции
1.433
Истото и јас си го помислив кога го напиша коментарот дечково. Ама не сакав да го пишам, за да не испадне дека мајтап терам.
Од муабетот испаѓа дека 3 колешки од работа се глуви
 
Член од
6 февруари 2014
Мислења
1.010
Поени од реакции
865
Не велам дека математички шансите не му се поголеми. Ама напишав на што конкретно би налетал таму. Инаку свесен сум каков швалерај се тера таму затоа и го зборам ова. Затоа и го напишав тоа погоре.
E koj e toj sajt:)))
 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
Edno prasanje Zosto nemozam da se zaljubam? A sakam ali nikako nemozam nikako da se zqinteresiram za nekoj i da me drzi taa zainteresiranost. Sto e pricinata? A ovaka mi e vekje podolgo vreme. Ne e deka nema ubavi pametni dobri i se toa. Sovet
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
816
Поени од реакции
1.296
Во два дела е докторатот, подолу има уште еден важен пост
Ќе најдеш, барај во редот на 5ки и 6ки.
Е зашо не си ги пишал речениците под реден број? Збунам се јас и мешам ги речениците, неможам забелешка да фаќам.
Автоматски споено мислење:

Edno prasanje Zosto nemozam da se zaljubam? A sakam ali nikako nemozam nikako da se zqinteresiram za nekoj i da me drzi taa zainteresiranost. Sto e pricinata? A ovaka mi e vekje podolgo vreme. Ne e deka nema ubavi pametni dobri i se toa. Sovet
Пиши женско си или машко? Да знаеме каква терапија да дедеме.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.702
Поени од реакции
19.748
Edno prasanje Zosto nemozam da se zaljubam? A sakam ali nikako nemozam nikako da se zqinteresiram za nekoj i da me drzi taa zainteresiranost. Sto e pricinata? A ovaka mi e vekje podolgo vreme. Ne e deka nema ubavi pametni dobri i se toa. Sovet
Зошто да се заљубиваш и да патиш, кога можеш да се најадеш и да си легнеш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom