Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.594
Поени од реакции
7.168
На крајот испадна, дека сум бил предобар за неа а таа била гомното. Ова ја цитирам. Јебига, тоа е ^_^
Стандарден муабет коа раскинуваат.
Глава горе и продолжи да запознаваш други.
 
Член од
14 јуни 2018
Мислења
77
Поени од реакции
36
Стандарден муабет коа раскинуваат.
Глава горе и продолжи да запознаваш други.
Не биди коцкест, љуби

2"]Стандарден муабет коа раскинуваат.
Глава горе и продолжи да запознаваш други.[/QUOTE]
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.503
Поени од реакции
9.408
На крајот испадна, дека сум бил предобар за неа а таа била гомното. Ова ја цитирам. Јебига, тоа е ^_^

Не ми е јасно само зошто твојата бивша девојка морала толку сама себе да се омаловажува и да рече нешто такво.. Свашта!

А можеби сака да ја превземе вината на себе, тебе да не те повреди, да не ти каже едноставно и просто, дека не те сака и не планира никаква иднина или врска со тебе.
 
Член од
14 јуни 2018
Мислења
77
Поени од реакции
36
Не ми е јасно само зошто твојата бивша девојка морала толку сама себе да се омаловажува и да рече нешто такво.. Свашта!

А можеби сака да ја превземе вината на себе, тебе да не те повреди, да не ти каже едноставно и просто, дека не те сака и не планира никаква иднина или врска со тебе.
Уште се чудам на тоа што ми го кажа . А и ми рече: Не сум достојна за тебе. Спиздев , ама тоа е. После можда ќе има каење.. . Мислам , глупости.. .
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.503
Поени од реакции
9.408
Уште се чудам на тоа што ми го кажа . А и ми рече: Не сум достојна за тебе. Спиздев , ама тоа е. После можда ќе има каење.. . Мислам , глупости.. .
Колку е само внимателна!
Сепак браво за неа, дефинитивно дека те почитува и нејќе да те повреди...но, можете да бидете пријатели, мислам дека нема да биде лошо..а:):coffee:
 
Член од
14 јуни 2018
Мислења
77
Поени од реакции
36
Колку е само внимателна!
Сепак браво за неа, дефинитивно дека те почитува и нејќе да те повреди...но, можете да бидете пријатели, мислам дека нема да биде лошо..а:):coffee:
Во секој случај, воопшто не ми беше убаво кога го кажа тоа. Решена е сама да се бори со предизвиците и тешкотиите во животот, а јас се понудив да и помогнам, да и бидам поддршка. Оти ја нема од никој. Но , со сила убавина не бидува...
 
Член од
5 август 2016
Мислења
118
Поени од реакции
22
Sakam da prasam zosto glavata na penisot ne mie izlezena vo sto e problemot... I Zosto Koga imam seks i go stavam na pocetok duri da vlezi me boli na kozickata mnogu
 

storm03m

А.К.А Комплексаш
Член од
9 јуни 2018
Мислења
316
Поени од реакции
337
Sakam da prasam zosto glavata na penisot ne mie izlezena vo sto e problemot... I Zosto Koga imam seks i go stavam na pocetok duri da vlezi me boli na kozickata mnogu
Ова не ќе да е љубовен проблем, офтопик е:oftopik:. Ко мал не си го дрк@л правилно, ама вежбај сеа за да не ти ја сечат. :vozbud::drk:
 
Член од
5 август 2016
Мислења
118
Поени од реакции
22
Kako be ne sum go drkal go rasturav a kako mislis pravilno I soe to secenje ne go davam sansa nema...a oti boli ko ce vleguva
 
Член од
5 август 2016
Мислења
118
Поени од реакции
22
Некој да препорача некој гел апчиња за подолг секс од искуство што има пробано

Фала
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Абе ти женати на седмо небо ке ја дигаш, а она тебе кај? Второ ниво испод земље!
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom