Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
RealGirL напиша:
poslusaj ja allita i se ke bide ok:) vnimavaj kako ke go izvedes toa,nemoj devojceto da dobie vpecatok deka prv pat go pravis toa i sea si nenasiten
Не треба да се плаши од тоа дека е прв пат...а можеби и нејзе и е прв пат, па малку ке и биде интересно како и да го направи тоа...само да не биде јуриииш....знае сигурно на што мислам.
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Реков јас, две кесиња со вода наполнети до пред пукање, подврзани и да си повежба да не се изрезили!
 
P

Princ

Гостин
Mandrak ме засрами малку со сликана погоре ама што можеш да очекуваш од некого што не те сваќа сериозно...
Фала многу за советите Allita и RealGirl. Утре ќе ве информирам ако направиме нешто....
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Море Мандрак ти мисли арно...ама далеку е филингот од кесиња до тоа...:icon_lol: Може тој така вежбал....хихихи:nesvest:
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Allita напиша:
Абе не се зезај...детето сериозно прашува....а за да вежба си требал поголеми некои да најдеш...:icon_lol:
Детето?
Типот има 23 години....:kez:
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Dete ne dete...nemoj da mu ja mislis..koga se cicki u prasanje ke vidis deka brgu ke se snajdes
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
Princ напиша:
И се надевам ќе имате добри совети и одговори до мене....

bidi pazliven koa pipkas...i poleka pocnuvaj ja rabotata,ak imas moznost poljubi gi gradite malce pred da gi fakjas....toa pali 100%
 
Член од
13 април 2006
Мислења
7
Поени од реакции
0
LouWeed напиша:
bidi pazliven koa pipkas...i poleka pocnuvaj ja rabotata,ak imas moznost poljubi gi gradite malce pred da gi fakjas....toa pali 100%
hahah...princ ..slusaj ti "stara koska" sto ti vika:)

i da...nema da zgresis:star:
 
P

Princ

Гостин
Јееееееее :je:
Бев со девојчето досега, имавме малку време насамо, знајте шо-како... и ја пуштив раката и супер беше!! :kajg:
Навистина Ви благодарам на сите што ми помогнавте колку-толку тремата да ја снема.
Поздрав :)
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
Hehe samo napred... i podole da stignes :)
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
zmivce напиша:
ako go sakas napravi nesto za da doznae deka go sakas i mozebi ako si dobra kon nego i toj ke te zasaka:wub:
А ти зошто не го направиш истото кое и го кажуваш на анонимна да го направи, на тоа момиче у кое си заљубен...м?:blabla:

ThA-BiTcH напиша:
Детето?
Типот има 23 години....:kez:
За кого како....:bip:



ООооооооо Принц...ај честито фајкање...:)
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
kako da doznaam dali ljubovta mi preminala vo navika(inace se raboti za 2.5 godisna vrska):(
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
RealGirL напиша:
kako da doznaam dali ljubovta mi preminala vo navika(inace se raboti za 2.5 godisna vrska):(

Уф на тоа тешко да ти одговорам ама мислам дека вака најдобро ке ме разбереш што сакам да ти кажам....

Ако едноставно си со него само да си со него.

На подруг начин неможам да ти го доловам тоа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom