Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
22 јуни 2019
Мислења
814
Поени од реакции
1.295
Нека пише @bijons она е женско нели, да се изјасне детално со гугл сликите можеби нешто и ќе научеме од неа сепак верифициран член е по друго е.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.700
Поени од реакции
19.733
Има тема љубовни проблеми..
 
Член од
12 август 2017
Мислења
47
Поени од реакции
37
Mi se dopagja Edna tipka taka malce krupnicka e ama slatka,no SRAM mi e kako da i pobaram kontakt, FB,insta ... Btw raboti vo aerodrom pekara DESA ,ako nekoj ja poznava ve molam da me iskontaktira vo DM ... Fala
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.819
Mi se dopagja Edna tipka taka malce krupnicka e ama slatka,no SRAM mi e kako da i pobaram kontakt, FB,insta ... Btw raboti vo aerodrom pekara DESA ,ako nekoj ja poznava ve molam da me iskontaktira vo DM ... Fala
Порачај и крофна.
И кога ќе ти ја дај речи и - Да не заборави нешто?
Таа ќе ти речи - Што?
Ти ќе и речиш - Твојот број? (тука насмевни се)
Ќе ти го дај и после терај.
 
K

Kitsune

Гостин
Mi se dopagja Edna tipka taka malce krupnicka e ama slatka,no SRAM mi e kako da i pobaram kontakt, FB,insta ... Btw raboti vo aerodrom pekara DESA ,ako nekoj ja poznava ve molam da me iskontaktira vo DM ... Fala
Прво фрли го срамот во канта. Асоцира како да имаш 12 години.
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
814
Поени од реакции
1.295
Mi se dopagja Edna tipka taka malce krupnicka e ama slatka,no SRAM mi e kako da i pobaram kontakt, FB,insta ... Btw raboti vo aerodrom pekara DESA ,ako nekoj ja poznava ve molam da me iskontaktira vo DM ... Fala
ostavi fb, instagram i premini vo zivo kolku da se zapoznete 10-20 recenici muabet....nemozes odma kontakt i baras deka kje ispadnes kako nekoj manijak da si. Prvin zapocni so muabet malce so nea da se naviknete preku razgovor. Zbori nesto za pekarata, sto e najdobro nesto za jadenje, koe vreme pravat topli raboti i taka kje pocnes da ja prasuvas kolku vreme rabote ovde, od kade e i takvi slicni opsti razgovori kje si razmenuvate.
 
Член од
30 август 2017
Мислења
997
Поени од реакции
1.433
Дечки сериозно прашање за совет?:D Се надевам ке имам содржани одговори и совети. Што може да значи ако жена често гледа во твоите усни додека зборува со тебе?
 
Член од
7 април 2013
Мислења
183
Поени од реакции
325
Дечки сериозно прашање за совет?:D Се надевам ке имам содржани одговори и совети. Што може да значи ако жена често гледа во твоите усни додека зборува со тебе?
Ептен и се допаѓаш, но чека да направиш чекор. Има и метод кој жените го користат на превртен триаголник, прво очи, па усни пулат, тоа е тој флерт
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.701
Поени од реакции
9.539
Дечки сериозно прашање за совет?:D Се надевам ке имам содржани одговори и совети. Што може да значи ако жена често гледа во твоите усни додека зборува со тебе?
Имаш храна заглавена меѓу заби.....или пак имаш бисерно бели прекрасни заби од кои неможе очи да тргне:P:rolleyes:
Пушти подобро слика од твоите усни за да можеме точно да кажеме.
 
Член од
30 август 2017
Мислења
997
Поени од реакции
1.433
Имаш храна заглавена меѓу заби.....или пак имаш бисерно бели прекрасни заби од кои неможе очи да тргне:P:rolleyes:
Пушти подобро слика од твоите усни за да можеме точно да кажеме.
сериозно?
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.700
Поени од реакции
19.733
Бато, сака да ја залапаш убаво машки.
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.629
Поени од реакции
2.071
Нема шамар верви, сака да ја залапа.
Ех порано да кажеше за ова. Сега во мисла ме кладе, колку прилики имам пропуштено. А сите во уста ме гледаа. :icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom