Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
9 септември 2020
Мислења
36
Поени од реакции
43
Otvorete tema najlosh dejt neso taka i vo toa neka se pishuva za ovakvi i sl. Slucki a ne pod ljubovni problemi.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
9.451
Поени од реакции
15.591
Se zezam ako te ipofali ke ti pregori inboxot.
Гледаш дека имаш смисла за хумор. :) Ќе калкулира она. ;)
Автоматски споено мислење:

Па и не е баш така како што си напишала. Те пореметил некој? Како? Те довел до фаза да ти паѓа косата од него ( барем ти мислиш дека тоа е причината). Значи не ти се сите дејтови најдобри.
 
Последно уредено:

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
15.884
Поени од реакции
26.007

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.679
Поени од реакции
15.377
Што да правам? И мене ми е досадно. :D
Мислам дека не си у тек....имаше на форумов банч оф лунатикс у кои бев и јас..некоја варијанта на кич хипици. Кои негуваа една филозофија дека освен флоу натинг елс матер.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom