Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.174
Поени од реакции
7.433
Леле темава, мајко мила. Еден трол, еден куп загорени за секс навивачи на измислен силеџија, и две три феминстки за кои решение за секој проблем во машко женските односи е пријави го во полиција.

И капак на се, Бјонс со километарските постови полни со сликички кои никој нормален не ги чита.
 
Член од
24 март 2010
Мислења
13.462
Поени од реакции
20.234
@bijons , оти почнуваш нова реченица со три точки?
Честито, со прашањево само што доби лектор на форумов, бар за наредни 12 месеци. Има секаде да бидеш педантно исправана. :D
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
5.772
Поени од реакции
3.400
@Devojka0 чекај сега, не капирам ти со кој си збориш?
Незнам што им е на луѓево...едно тресат тука друго во живо. Двојна личност се добива од компјутер? Или во живо некој не им дава да писнат? Има и трета можност навистина да се такви во живо...тогаш бегаат од нив како да се чумосани.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
9.451
Поени од реакции
15.591
I da se nadovrzam za moite dejtovi za tie so gi neam pa dobri se inace fala bogu nemalo mnogu prostaci i prostacki u mojot zivot sepak pazam so koj iskacam i so koj se druzam. Ajde vishe ne oishuvam posho gledam pocnaa da vikaat sum patela za vnimanie. Pozz i pamet u glava.
Значи сега тој е простак? Ок. Мило ми е што сите твои состаноци (дејтови!?) биле релативно добри. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom