Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
У право си друже. Се согласувам со аналогијава. Јебига, памет за другпат. Битно искуство стекнав, па со повеќе знаење барам нова жртва, што се вели.
Со тој ум ти ќе бидиш жртвата :icon_lol:[DOUBLEPOST=1536776974][/DOUBLEPOST]
Заборавив дека све ти знаеш
:love:
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
Со тој ум ти ќе бидиш жртвата :icon_lol:[DOUBLEPOST=1536776974][/DOUBLEPOST]

:love:
Ќе ти пратев нешто, ама се предомислив. И така све си знаеш ти, ама те молам без советување на другите, ќе настрадаат :(
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
M

martin64

Гостин
Луѓе, кога поминувам низ Центар гледам дека има многу згодни циганки, се мислам утре да и пријдам на некоја
 
Член од
29 септември 2018
Мислења
1
Поени од реакции
0
здраво ако може еден совет лудо сум заљубен во едно девојче веќе три години незнам шо да правам неможам да ја тргнам од глава цело време на нејзе мислам.Ние бев ме во врска ама пред три години и од таа ден сеуште имам контак пред некоја ден она ми испрати слина каде шо се држиме за рака... Сакам да си ја вратам ама незнам како
 
Член од
2 октомври 2018
Мислења
33
Поени од реакции
23
Здраво луѓе.Имав фб врска минатата година со момче од Македонија но живее во Данска.И двајцата сме 15години.Врската се распадна ради допишување со други девојчина од негова страна.Пред неколку дена дечкото дојде во Велес и се видовме.Се помина супер како за прв дејт но приметив дека целта беше да имаме секс, употребуваше такви гестови.Но премногу се чувствувам мала.Се помина само со лапање и драпање за задник.Излегувавме 1недела, после тоа отиде во Данска и ме блокираше на Инстаграм.Го прашав зошто ми се вадеше дека инстаграмот го заебава дела не ме блокирал он.Напраив фејк профил и видов како коментира ма други девојчиња.Се чувствувам толку искористено..Факт е дека ме користи само кога доаѓа во Велес.Снимавме видео додека се лапавме.Ништо сериозно ама се плашам дека видеото ќе дојде во јавност.Уште контактираме му ѕвонам, ама не ме рецка 2%.Си пишува со други девојчиња а кога зборуваме(еднаш неделно) ми глуми ко да нема време за ништо ова она, и дека му фалам..Незнам што да правам
 
И

Име И Презиме

Гостин
Здраво луѓе.Имав фб врска минатата година со момче од Македонија но живее во Данска.И двајцата сме 15години.Врската се распадна ради допишување со други девојчина од негова страна.Пред неколку дена дечкото дојде во Велес и се видовме.Се помина супер како за прв дејт но приметив дека целта беше да имаме секс, употребуваше такви гестови.Но премногу се чувствувам мала.Се помина само со лапање и драпање за задник.Излегувавме 1недела, после тоа отиде во Данска и ме блокираше на Инстаграм.Го прашав зошто ми се вадеше дека инстаграмот го заебава дела не ме блокирал он.Напраив фејк профил и видов како коментира ма други девојчиња.Се чувствувам толку искористено..Факт е дека ме користи само кога доаѓа во Велес.Снимавме видео додека се лапавме.Ништо сериозно ама се плашам дека видеото ќе дојде во јавност.Уште контактираме му ѕвонам, ама не ме рецка 2%.Си пишува со други девојчиња а кога зборуваме(еднаш неделно) ми глуми ко да нема време за ништо ова она, и дека му фалам..Незнам што да правам
Раскиниму :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom