Јуле од Карамани

Член од
21 јули 2021
Мислења
2
Поени од реакции
6
Здраво, дали има некој број од Јуле/Јулке од битолско село Карамани? Жената е бајачка и помогнала на многу луѓе. Фала однапред
 
Член од
21 јули 2021
Мислења
2
Поени од реакции
6
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.134
Поени од реакции
485
Јасна види на гоогле или на фб аман не тука да бараш
 
Член од
14 август 2018
Мислења
1.052
Поени од реакции
1.884
Здраво, дали има некој број од Јуле/Јулке од битолско село Карамани? Жената е бајачка и помогнала на многу луѓе. Фала однапред
Прашај си на женски домаќински муабети!
Тука домаќини/ки нешто нема :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom