Јас се вратив

Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.525
затварај тема тогаш. ај да одиме во политика нешто да напишеме.
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
174
Поени од реакции
150
ma go devojceto barem licna karta i pasos da pokaze da videvme dali e ona ako nisto drugo
Автоматски споено мислење:

швалер ако сеуште немаш, еве ја тука сум. :kruna:
Bremena e napunile ja ubavo ali pocekaj da rode milfica da stane

Автоматски споено мислење:

Јас сум во 8 та недела :)
Objavi video na youtube pesni za bremenost kako pees da videme aj
 
Последно уредено:
Член од
10 ноември 2019
Мислења
15
Поени од реакции
5
ете го избркавте девојчето. манијаци.
Не бе тука сум. Имаше проблем со форумот нешто не ми го отвараше деновиве
Автоматски споено мислење:

ma go devojceto barem licna karta i pasos da pokaze da videvme dali e ona ako nisto drugo
Автоматски споено мислење:


Bremena e napunile ja ubavo ali pocekaj da rode milfica da stane

Автоматски споено мислење:Objavi video na youtube pesni za bremenost kako pees da videme aj
Шо те глеам многу си ми смотан. Ама ако ке ти помини.
 
На врв Bottom