Јас се вратив

Член од
15 јануари 2008
Мислења
2.551
Поени од реакции
2.882
Добредојде девојче, на форумов му требаат различни профили инаку ќе беше досадно... ;)
 
Член од
7 март 2009
Мислења
742
Поени од реакции
421
mene me interesira sega dali si malku trudna.
Човече,цар си,ме изнасмеа,хаха
Автоматски споено мислење:

швалер ако сеуште немаш, еве ја тука сум. :kruna:
Не ја виде на претходните страни што напишала? Еве и маж ти те поздравува,до мене е,хехе
 

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
3.220
Поени од реакции
3.253
Дај не го брукајте девојчето, не му го разоткривајте идентитето. Ако у 2012та сама се разоткрила и брукала, тоа не значи дека сега тука треба да ја разоткривате за нас кои несме биле не форумо у 2012та. Ако самата сега си ги постира старите видеа тоа е нејзина работа.
@Acid ја мислам дека треба да се избришат овие видеа.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.191
Поени од реакции
7.130
Дај не го брукајте девојчето, не му го разоткривајте идентитето. Ако у 2012та сама се разоткрила и брукала, тоа не значи дека сега тука треба да ја разоткривате за нас кои несме биле не форумо у 2012та. Ако самата сега си ги постира старите видеа тоа е нејзина работа.
@Acid ја мислам дека треба да се избришат овие видеа.
Самата она се разоткри во воведниот пост.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.191
Поени од реакции
7.130
Било кој нов ник може да каже ја сум тај и тај од пред толку години и се вратив.
Ako e taka kako shto vikash, togash nikoj ustvari ne e razotkrien ;)
Videata stojat na youtube, javni se, sekoj moze da odi i da gi gleda.
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.525
Ама сте затуцани значи. А некој почне да изразува чувства вие одма го зафркавате. Моме, ич да не ги есапиш овие, ова се тешки простаци. Арно си тераш. Ич да не се замараш.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.191
Поени од реакции
7.130
Pa i od Strumica si bila, epten zemljak... a ne te znam :D
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.525
ете го избркавте девојчето. манијаци.
 
На врв Bottom