Јас се вратив

Член од
10 ноември 2019
Мислења
15
Поени од реакции
5
Здраво Кајганџии, одамна веќе немав пишано, мислам од кога стапив во брак. Па еве ме пак, сакам да се дружиме. За оние кои се секаваат јас сум Новата тогашна сензација на Јутуб Веселинова. Па како сте ми? Што има ново?
 
Член од
1 март 2010
Мислења
5.803
Поени од реакции
9.185
Здраво Кајганџии, одамна веќе немав пишано, мислам од кога стапив во брак. Па еве ме пак, сакам да се дружиме. За оние кои се секаваат јас сум Новата тогашна сензација на Јутуб Веселинова. Па како сте ми? Што има ново?
Кога да очекуваме нов кавер?
 
Член од
10 ноември 2019
Мислења
15
Поени од реакции
5
Кога да очекуваме нов кавер?
тоа веќе си помина, сега сум истата со истиот ведар дух само што сум малце посериозна и многу ми е мака за моите ковери. Тоа беше катастрофата на мојата младост
 

#samurai#

cupidinous
Член од
24 мај 2010
Мислења
2.044
Поени од реакции
4.626
Цурееее не туку си барај бељата, арно те подзаборавивме, внимание од форумџии ич, ама бре ич не ти треба. Памет не ти доаѓа. Што фалеше да си тераш нормален форумџиски профил без да те знаеме. Неее она царица е, сега на раце ќе ја дигнеме. Лечење комплекси...
 
Член од
10 април 2018
Мислења
2.252
Поени од реакции
2.525

ова ли е тоа? ја појма немам, првпат ова го гледам. интернет само две години имам.
 
Член од
10 ноември 2019
Мислења
15
Поени од реакции
5
Цурееее не туку си барај бељата, арно те подзаборавивме, внимание од форумџии ич, ама бре ич не ти треба. Памет не ти доаѓа. Што фалеше да си тераш нормален форумџиски профил без да те знаеме. Неее она царица е, сега на раце ќе ја дигнеме. Лечење комплекси...

Твоето мислење ич не ми смета
Автоматски споено мислење:

Цурееее не туку си барај бељата, арно те подзаборавивме, внимание од форумџии ич, ама бре ич не ти треба. Памет не ти доаѓа. Што фалеше да си тераш нормален форумџиски профил без да те знаеме. Неее она царица е, сега на раце ќе ја дигнеме. Лечење комплекси...
ако не ме знаевте по моите пбјави сепак ќе ме намирисавте :)
 

#samurai#

cupidinous
Член од
24 мај 2010
Мислења
2.044
Поени од реакции
4.626
Твоето мислење ич не ми смета
Автоматски споено мислење:ако не ме знаевте по моите пбјави сепак ќе ме намирисавте :)
Повеќе памет, помалку експонирање... Историјата се повторува.
 

LepiDzoni

Profesionalen ulichen cigan
Член од
25 јули 2014
Мислења
856
Поени од реакции
1.559
Здраво Кајганџии, одамна веќе немав пишано, мислам од кога стапив во брак. Па еве ме пак, сакам да се дружиме. За оние кои се секаваат јас сум Новата тогашна сензација на Јутуб Веселинова. Па како сте ми? Што има ново?
 
На врв Bottom