Трендови во МК медиумите од кои ни се кења

Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.517
Непотребна вест. Пола текст е историјата на Тоше, а конкретното она што е и насловот се само два три реда текст и една слика.

И нормално шансите се големи Лука Дончиќ да знае за Тоше и неговите песни кога е словенец. Леброн Џејмс сигурно нема да знае.
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.126
Поени од реакции
2.764

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.280
Непотребна вест. Пола текст е историјата на Тоше, а конкретното она што е и насловот се само два три реда текст и една слика.

И нормално шансите се големи Лука Дончиќ да знае за Тоше и неговите песни кога е словенец. Леброн Џејмс сигурно нема да знае.
Најдобриот играч во NBA - стои во насловот, а во текстот веќе е исправено и вика - еден од најдобрите.
Најдобар е Јокиќ (кој гарант исто така го знае Тоше).
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.511
Поени од реакции
9.410

Абе оваа Баба сигурно е најмладата Баба на планетата земја не само моментално туку и во историјата на човештвото...

На 13 години се има мажено, ама и ќерка е на 13 години ја омажила...
Слабо математиката душо...јас на 20 се омажив и родив дете...мојата керка на 20 исто..па се надевам дека на 86 години нема да го барам внукот со потерница ;)..е сега, дали сум стара или млада баба, на тебе останува :pos:
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.126
Поени од реакции
2.764

Утре јас ако се разведам медиумите ќе ја соопштат веста за мене????

Па таа Тамара ако била за машала не ќе пееше на парадата на гордоста со фустанот со боите на виножитото!!!! А и можеби лезбејка е или евентуално бисексуалка!!! Па затоа маж е се разведол од неа. Па и во право бил...

Следно за мажење Тамара нека си бара партнер од истиот пол... (Само никако на Тамара да и се овозможи посвојување на деца)....
 
Член од
17 декември 2019
Мислења
1.609
Поени од реакции
2.778
Слабо математиката душо...јас на 20 се омажив и родив дете...мојата керка на 20 исто..па се надевам дека на 86 години нема да го барам внукот со потерница ;)..е сега, дали сум стара или млада баба, на тебе останува :pos:
Znaci si GILF
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.126
Поени од реакции
2.764
Одамна немаат напишано статија за фејсбукот:

Десет причини зошто да немате фејсбук и
Десет причини зошто да имате фејсбук...

Или пак:

Десет работи што не треба да ги правите на фејсбук, да не напишете статус одам на одмор бидејќи вашиот дом ќе биде мета на крадци, и да не се фотографирате во вашиот дом покрај скапи предмети... Во 1.700 пријатели што ги имам на фејсбук зарем сите знаат кај живеам.
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
И додека ги средуваме впечатоците од СП, Курир ја пренесе најважната вест некогаш напишана за Меси... Како до сега немавме прочитано ваква екслузива
IMG_20221221_200340.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom