Терористички напади во светот

Член од
5 март 2018
Мислења
15.102
Поени од реакции
16.522
Ах, чекај да види @cholismo па да ти објасни дека поише терористи има помеѓу христијаните,а ти намерно постираш само од муслиманите
Те молам поштеди ме од тагнувања на вакви постови, и ти и соговорникот твој Берик.
 

Диле Јоргачев

Одделение за заштита на народот
Член од
3 април 2017
Мислења
8.640
Поени од реакции
27.880
Те молам поштеди ме од тагнувања на вакви постови, и ти и соговорникот твој Берик.
Не,јас пошто знам дека се тригернуваш на неправедни обвинувања кон муслиманите а си преоптеретена у темана за вирусов,реков да те тагнам да не ти промакне да видиш од презафатена што си
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.102
Поени од реакции
16.522
Не,јас пошто знам дека се тригернуваш на неправедни обвинувања кон муслиманите а си преоптеретена у темана за вирусов,реков да те тагнам да не ти промакне да видиш од презафатена што си
Дај сметка да ти пуштам 50 евра шо мислиш на мене
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.856
Поени од реакции
7.247
Масакр во Нова Шкотска, Канада. 19 мртви (со напаѓачот), најмалку 2 повредени. Нема потврден мотив за нападот: https://makfax.com.mk/svet/канада-напаѓач-во-нова-шкотска-уби-нај/
Има има, поради круна19, затворени му биле ординациите, бившата му барала пари, па земал бичкијата.
Ама зар е можно во Канада ... :свиркам:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.576
Поени од реакции
38.709
Има има, поради круна19, затворени му биле ординациите, бившата му барала пари, па земал бичкијата.
Ама зар е можно во Канада ... :свиркам:
ти цела биографија му ја знаеш, може и се закачил со продавачката зошто не му вратила ситно?
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.856
Поени од реакции
7.247
ти цела биографија му ја знаеш, може и се закачил со продавачката зошто не му вратила ситно?
Рон, кој дел од скар, не ти беше јасен :cautious:... Ете Бендовер сеуште те љуби, иди чепкајте се

Стоматолог, во општество каде повеќе од 80% луѓето користат картички за плаќање, сигурно тоа ситно е поголема веројатност од бившата му жена... :toe:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.576
Поени од реакции
38.709
Рон, кој дел од скар, не ти беше јасен :cautious:... Ете Бендовер сеуште те љуби, иди чепкајте се

Стоматолог, во општество каде повеќе од 80% луѓето користат картички за плаќање, сигурно тоа ситно е поголема веројатност од бившата му жена... :toe:
кога некој те уништува со аргументи враќаш само со, чепкајте се :pos:
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.856
Поени од реакции
7.247
кога некој те уништува со аргументи враќаш само со, чепкајте се :pos:
Рон искрено би ми било драго од тебе да прочитам било какви аргументи, арно ама, само хихи-хаха.
Продолжи со уништувањето... краш килл анд дестрој си целиот. (y)

Плаќање со кеш, плус закачка со продавачка и се тоа во Канада. Признавам, јаки аргументи. Одвај чекам нови аргументи од тебе :vozbud:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.576
Поени од реакции
38.709
Рон искрено би ми било драго од тебе да прочитам било какви аргументи, арно ама, само хихи-хаха.
Продолжи со уништувањето... краш килл анд дестрој си целиот. (y)

Плаќање со кеш, плус закачка со продавачка и се тоа во Канада. Признавам, јаки аргументи. Одвај чекам нови аргументи од тебе :vozbud:
тоа беше иронија, повлечи се сеа во твојата пештера брус вејн
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.127
Поени од реакции
2.765
Како мајката во тој свет САД, Канада, Британија, Австралија, Бенелукс, Австрија, Германија, Франција ако некој убие 20 и кусур души тогаш тој е напаѓач, а ако некој муслиман убие 4-5 души тогаш тој е терорист???

Што се спомнува во тој свет кога некој ќе убие толку души: „Типот имал психички проблеми“. Зошто истото не го викаат и за било кој муслиман што ќе изврши самоубиствен бомбашки напад??? Било кој човек што ќе убие толку души без никаква причина стварно треба да му фали нешто во паметот независно дали е православен, католик, протестант, евангелист, методист, муслиман, - (шиит, сунит) хиндус, будист...

Чеченци кога ќе извршат терористички напади во Москва што викаат пералните на мозоци CNN И BBC: Чеченските „борци за човекови права“ извршија самоубиствен бомбашки напад во градинка, во метро, или во Болница...Изгледа за Западот и за САД сите муслимани во светов се лоши, но само Чеченците се најдобрите, абе тие се цвеќиња за мирисање... Душички мили грев и жал да ти падне за нив...

А Русин да застрела тројца четворица Чеченци во крајно нужна самоодбрана тогаш BBC и CNN ќе речат Руски монструм измасакрира тројца недолжни Чеченци. Ова е Кукавички и подмолен чин изјави американскиот генерал Мајк. Стигнаа реакции и од Брисел. Ангела Меркел го осуди овој чин. Францускиот претседател Макрон исто така го осуди овој чин... Британскиот премиер Борис Џонсон исто така го осуди овој чин...

Фен факат!
Еден вирус и нема веќе закана од тероризам у светов...
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.209
Поени од реакции
78.751

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.209
Поени од реакции
78.751
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.925
Поени од реакции
35.273
Незнам колку е точна информацијата и видеото шо врти низ фб, али пред 30тина минути наводно имало силна експлозија во Бејрут. Неможам да го постирам видеото нз зошто, барајте го на фб. Дигна минимум километар чад нагоре ..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom